Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zahradní nářadí MAKITA v akci

Úno 1104 Autor: Petra Kupská

Ačkoliv je zahrada ještě zachumlaná pod zimní přikrývkou, nebude dlouho trvat a blížící se jaro ji začne probouzet k životu. S prvním jarním sluníčkem bude nutné se porozhlédnout, co je potřeba na zahradě či kolem domu udělat. Aby práce lépe odsýpala od ruky, připravil pro vás internetový obchod www.naradi-naradi.cz akční nabídku elektrického zahradního nářadí od japonské značky MAKITA.

Elektrické řetězové pily

makita-pilaElektrické řetězové pily jsou vhodné na pořez dřeva okolo domu. Jejich výhodou je podstatně tišší chod oproti motorovým pilám, absence zápachu benzínových výparů, neřešíte leckdy problematické startování jako u benzínových pil. Omezujícím faktorem může být pouze dostupnost elektrické zásuvky.

Elektrické řetězové pily Makita se vyznačují neobvykle vysokým výkonem a velmi dobrou ergonomií a jsou vhodné i pro dlouhodobější práci; potřebujete-li například pořezat hromadu palivového dřeva čítající několik kubíků, mohou být tyto pily bezproblematickou volbou. Rukojeti řetězových pil MAKITA jsou opatřeny měkkým oplášťováním pro bezpečné vedení pily jak při práci ve vodorovné, tak svislé poloze. I další podstatné detaily usnadní práci s pilou: velká spoušť slouží ke snadnému a pozvolnému rozběhu pily. Montáž řetězu a jeho napnutí u pil Makita je rychlou záležitostí díky zabudovanému řetězovému napínáku, a to bez použití dodatečného nástroje. Řetěz je při práci automaticky přimazáván.

Nůžky na živý plot a keře

makita-plotostrihDo rodinky elektrických strojů pro údržbu zahrady patří nůžky na živý plot, známé také jako plotostřih. S jeho pomocí snadno pokrotíte neposlušné výhonky, mající tendenci narušovat bezvadný tvar vašeho živého plotu. U plotostřihů obzvláště se vyplatí zvolit ergonomicky vyvážený model s nižší hmotností, protože s nůžkami budete pracovat ve všech polohách a velmi často také nad úrovní hlavy. Především bude-li plot v péči něžného pohlaví, vybírejte elektrický nebo akumulátorový model plotostřihu.

Elektrické nůžky na živý plot od značky MAKITA se vyznačují speciálním designem kulatě formované rukojeti pro pohodlnou a jednoduchou obsluhu. Nože plotostřihu jsou speciálně broušené tak, aby byl zajištěn čistý řez houštin ve všech polohách stroje. Antivibrační ochrana zabraňuje rázům plotostřihu při práci. Z pohledu bezpečnosti oceníte také mechanickou rychlobrzdu pro okamžité zastavení nožů.

 

Slevový kupon 200,- Kč na nářadí

Elektrické řetězové pily a plotostřihy MAKITA spolu s originálním příslušenstvím můžete nyní v akci zakoupit v e-shopu www.naradi-naradi.cz – nákupem ušetříte až 38% oproti běžným ceníkovým cenám.

Pro čtenáře Internetového receptáře přinášíme navíc speciální nabídku: objednáte-li v e-shopu zboží v hodnotě alespoň 1.500,- Kč, můžete uplatnit slevový kupon ve výši 200,- Kč z hodnoty objednávky. Stačí pouze zadat v nákupním košíku do políčka KUPON kód: D586-169F-834B-A93D a ověřit jeho platnost kliknutím na tlačítko OK.  Kupón je platný do 31.3.2011 a lze jej použít opakovaně – vždy jeden kupon k jedné objednávce.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist