Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Zahrádkářská sezona začíná. Máte opalovací krém?

Dub 1624 Autor: Redakce

Za okny nás pomalu vítají teplé dny, a tak je nejvyšší čas začít pracovat na letošní úrodě. Jste na to ale pořádně vybavení? A tentokrát nemáme na mysli motyčky, konvičky a lopatky ani semínka a sazenice. Myslet byste měli i na sebe a svoje zdraví. Sluníčko je totiž pěkný prevít.

Právě při prvních teplých dnech lidé sluníčko neberou příliš vážně. Mylně se domnívají, že ještě nesvítí tolik, a tak žádná speciální péče o pleť není potřeba, ale pozor na to. Kůže si spáleniny pamatuje už navždy.

Slunce nám dodává neviditelné UVA a UVB záření. Mají samozřejmě i pozitivní účinky, pobyt na sluníčku doplňuje vitamín D. Jenže obě formy záření jsou zároveň škodlivé. Ta první způsobuje pouze stárnutí pokožky, což je přirozený jev. Následkem té druhé může být až melanom vedoucí k rakovině kůže. Ochranná kosmetika vás přijde na pár stovek a to za to určitě stojí.

Opalovací krém s dostatečným faktorem

opalovaniPřed sluníčkem je možné se chránit oblečením, ale ve vysokých teplotách není příjemné se potit v dlouhých kalhotách a mikině. Lepším řešením jsou opalovací krémy. Při nakupování však dejte pozor na dostatečný ochranný faktor (označovaný někdy jako SPF), pro pobyt tady v ČR na zahrádce by to mělo být aspoň 15. Nic nezkazíte ani padesátkou, aspoň budete mít jistotu, že jste chráněni.

Nekupujte také první, na který přijdete. Různé krémy a mléka nabízí rozdílné možnosti. Opalovací mléko z řady kvalitní kosmetiky La Roche ochraňuje nejen před spálením, ale také dalšími kožními reakcemi a poškozeními buněk, které má na svědomí UV záření.

Tuto značku tu zmiňujeme proto, že její kosmetika je vhodná i pro citlivou pleť, a tak se nemusíte obávat negativní reakce. Navíc na ni teď online lékárna Ave nabízí exkluzivní slevu. Jedná se o velmi kvalitní kosmetiku, cena ve slevě je ale přijatelná. Při koupi dvou jakýchkoliv produktů La Roche v hodnotě minimálně 590 Kč se vám odečtou z nákupu dvě stovky. Koupíte si opalovací mléko a gel po opalování a máte vystaráno, jste vybaveni na zahrádku na celý rok.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist