Internetový hobby magazín

Menu

Vaše úspěchy

Nejnovější články

Zahrádka, můj koníček

Dub 1312 Autor: Redakce

plastove zahradni jezirkoMoje zahrádka je můj velký koníček. S  manželem máme práci na naší „chloubě“ rozdělenou. Stříhání stromků, sekání trávy, péče o bazének má na starosti „má drahá polovička“, mojí vášní je pěstování Durmanů, péče o jezírko, péče o muškáty. V létě jsme na zahrádce rádi my „dospěláci“ i naše dvě dcery. Mám pouze zahrádku okrasnou, přesto jahůdky nebo rajčátka, které mi vyrostou, všechny potěší. Mám svůj koutek, kde si pěstuji bylinky. Celou zimu si vaříme čaj z našich „domácích zdrojů“. Zahrádka dá hodně práce, ale potěšení, které nám dopřává, za to stojí.

S pozdravem, Eva Smičková, Prostějov

Dobrý den,

vlastní zahrádku zatím ještě nemám, ale plány mám do budoucna veliké. Prozatím se realizuji pouze na lodžii, kde úspěšně pěstuji v kbelících rajčata a především se věnuji pěstování bylinek. Každý rok si na jarní Flóře zakoupím sazeničky bylinek, hlavně bazalky, a pak celé léto vařím a vymýšlím speciality.

Několik let se mi také daří pěstovat ve velkém květináči pažitku, která v pohodě přečká i zimu a na jaře znovu roste.

 Až budeme bydlet na vesnici, plánuji především hodně levandule a osázenou suchou zídku. Nutností je voňavý šeřík na dvoře a zakrslá magnolie na zahrádce. Ale kdo ví, možná mi po zahrádce budou pobíhat slepice…

Zdraví čtenářka Alena z Moravy.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvc 2020>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události

Přidat na Seznam.cz

Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist