Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zábradlí pro francouzská okna

Srp 1127 Autor: Komerční sdělení

zabradliOkno je a vždy bylo okem lidského domova. Povšimněte si, jak stará okna na čerstvě omítnutém domě působí – celý dům se zdá být starým, jaksi nedotaženým do konce. Je to proto, že detaily mají obrovský vliv na celkový vzhled. Francouzská okna jsou velmi estetická a nabízejí spoustu světla. Mohou dobře doplnit celkový vzhled domu – pokud se správně zvolí.

K francouzskému oknu neodmyslitelně patří zábradlí. Jednak z estetického hlediska a za druhé nám tak velí současné stavební normy (ČSN 74 3305), které předepisují výšku zábradlí. Ta závisí na hloubce prostoru pod zábradlím.

Tým www.zabradli.cz myslí na všechno. Ve výhradním zastoupení evropského výrobce (firmy Dieda) se na to dívají stejně jako my. Proto dodávají jednoduchou stavebnici zábradlí pro francouzská okna ve standardních velikostech (od 1200mm do 2500mm). Zábradlí namontujete snadno, je možné ho nakotvit i přes zateplení. Šikovný kutil si vše zvládne udělat sám – a tedy snadno ušetříte pár tisíc korun za montáž. A nejenom za montáž, vždyť zábradlí Dieda pořídíte, vzhledem k velikosti produkce firmy, za velmi rozumné peníze. Nicméně, Dastech nabízí i montáž na klíč.

Zábradlí je vyrobené z kvalitní nerezové oceli vhodnédo exteriéru. Nepodléhá povětrnostním vlivům a s plnou elegancí odolává působení času. S nejvyšší pravděpodobností s vámi stráví celý zbytek života, pokud se nebudete chtít přestěhovat. A to není jediný důvod, proč volbu zábradlí nepodcenit.

zabradli pro francouzska oknaMůžete si zvolit tvar a způsob vyplnění zábradlí – tedy tzv. výplň. Zábradlí.cz nabízí výplň horizontální, vertikální a plnou. Plná skleněná výplň je rozhodně velmi elegantní řešení. Kdo si libuje ve striktních liniích, jistě ho uspokojí nerezové příčky. Který typ zvolit kam? Manažer Dastechu Bedřich Ellmrich vysvětluje: „Do pater vždy doporučujeme svislé příčky, protože malé děti po nich nevylezou, kdežto horizontální jim mohou naopak posloužit jako žebřík. Ve finále ale samozřejmě záleží na volbě zákazníka.“

Vyberte si takové zábradlí, na které bude radost pohledět. Protože, jak jsme zmínili na počátku – zábradlí je sice nutnost, ale zároveň elegantní doplněk, který bude určovat celkový vzhled domu. Kupříkladu na www.dumbytzahrada.eu Vaši návštěvu přivítají. Mají pro vás připravený showroom s produkty, kde si zábradlí můžete v klidu prohlédnout, probrat všechny možné varianty s odborníkem a vybrat si podle svého. Klidně dejte na svůj dojem, protože to budete vy, kdo se bude na zábradlí dívat každý den.

Fotogalerie a nákresy

francouzska oknakotveni zabradlifrancouzske okno

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist