Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Výstava Život na zahradě…

Zář 1510 Autor: Redakce

dyne podzim…ten pravý ráj pro milovníky zahrádkaření a včelaření

Jaro a samozřejmě také podzim je pro všechny zahrádkáře pravděpodobně obdobím, kdy je na zahradě nejvíc práce. Přijďte načerpat inspiraci na největší výstavě pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji na Výstaviště Černá louka v termínu 25. – 27. září 2015.

Dvanáctý ročník prodejní a kontraktační výstavy ŽIVOT NA ZAHRADĚ již tradičně nabídne prodej květin, okrasných rostlin a dřevin, včelařských a zahradnických produktů a potřeb. Prezentovat se budou výrobci a prodejci nejen z České republiky, ale i z Polska a Slovenska.

zivot na zahrade 2015 1 Návštěvníci budou moci obdivovat nejkrásnější plody letošní úrody, originální aranžmá a dekorace z živých i sušených květin, ovoce, zeleniny a dřevin. Nebudou chybět porady pro laickou i odbornou veřejnost, semináře a přednášky. Poradit si můžete nechat od těch nejzkušenějších včelařů a zahrádkářů. Hlavní partnery výstavy jsou Český svaz včelařů, Český zahrádkářský svaz. Záštitu nad akcí převzal hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák.

Současně bude probíhat výstava ZDRAVÍ A DUŠE, která spojuje zdravý životní styl a esoteriku. Čekají Vás 3 dny nabité pozitivní energii, relaxační a odpočinkové zóny, ale také nejkrásnější plody letošní úrody, včelařské a zahradnické produkty, dekorace z živých i sušených květin a mnoho dalšího.

Více informací zde.

Jak získat vstupenku zdarma?

Náš hobby magazín je jako již tradičně partnerem akce, proto prvním pěti darujeme 2 volné vstupenky na akci.

Stačí nám poslat na soutěžní mail soutez@prima-receptar.cz komentář, který se bude týkat akce. Poslat můžete i nějaký nápad na podzimní tvoření a podobně. My se o vaše příspěvky a nápady podělíme v diskusi pod článkem.

Soutěž končí v neděli 20.9. 2015. V pondělí budeme vstupenky odesílat, proto nezapomeňte připojit adresu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist