Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Výstava DŮM A ZAHRADA je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu

Dub 2206 Autor: Redakce

Veletrh „Dům a zahrada“ vstupuje po dvouleté pauze, způsobené covidovými opatřeními, do sezony se vší parádou. Jarní veletrh opět na výstavišti v Lounech!
Výstava „Dům a zahrada“ přináší novinky z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Všichni zahrádkáři, chalupáři, stavitelé, kutilové, prostě milovníci hezkého bydlení si přijdou na své při jarní prodejní akci, kde si mohou nakoupit sadbu, osivo, okrasné i užitkové rostliny,
ovocné stromky, zahrádkářské potřeby a mnoho dalšího. Připraveno je zde vše, pro vylepšení vašeho obydlí od podlahy až po střechu.

Vystavovatelé si pro návštěvníky připravili řadu slev a výhodných výstavních nabídek. Plocha lounského výstaviště je zcela zaplněna. Ve čtyřech veletržních dnech se představí přes 200 vystavovatelů. Jarní výstavu DŮM A ZAHRADA obohatí desítky nových vystavovatelů z oborů zahrady i stavby.

Pavilon „E“ je zaměřen především na interiéry, představí se zde například:

➢ Sanybet, český výrobce postelí
➢ Cimex, český výrobce bytového textilu a povlečení.
➢ Stone City, specialista na dodávky kamenných obkladů a dlažeb pro vnější i vnitřní použití.
➢ FaKOPA – prodejce nábytek z teaku, ze suaru a zahradního nábytku.
➢ Nábytek Paul – představí široký sortiment kvalitního nábytku. Skříně, sedací soupravy, komody, vybavení dětského pokoje a spousty dalšího.

Pavilon „D“: I tento pavilon letos bude zaměřením především jako stavební a topenářský pavilon.

Představí se zde například firma EUROTRADINGGROUP – Kamna z výroby: český výrobce kamen, krbů a krbových vložek. Jdete moderní cestou vytápění? Na stánku Mazura, Haabo získáte informace k tepelným čerpadlům. Naprostou novinkou budou topné folie MAXECO 3. generace, které přiveze společnost ETZ Power. V čem jsou topné folie jiné? Většina klasických otopných soustav využívá fyzikální jev nazývaný konvekce, který označuje proudění tepla prostřednictvím kapaliny nebo vzduchu.
Při konvekci dochází ke ztrátám a zpoždění. Topné folie konvekci nevyužívají. Předávají energii IR zářením sáláním. U tohoto fyzikálního jevu dopadá energie na předmět, který je ohříván, okamžitě, bez časového prodlení a se zanedbatelnými ztrátami. Dochází k rychlému náběhu pocitu tepla a šetření spotřeby energie.
Doplňky do domácnosti pořídíte na stánku Kvalita v kuchyni. Jsme rádi, že poprvé se na výstavě představí rodinná firma Mickey BakeWare, kde se dbá na vysokou kvalitu a ctí se „zlaté české ručičky“ – vyrábí zejména vykrajovátka na cukroví.

Pavilon „B“ a pavilon „C“

Také máte na jaře chuť něco změnit, vyměnit doma dekorace a dát Vašemu domovu nový styl? Nebo si pořídit něco krásného na sebe? V těchto pavilonech se představí především drobní prodejci spotřebního zboží.

Pavilon „A“: I pavilon A je plný novinek.

o Společnost Vitrum poprvé na výstavě představí ruční výrobu masivních stolů z epoxidové pryskyřice.

o Společnost Nordex Europe s.r.o. nově vyrábí produkty z oblasti čisticí chemie. Vytvořili vysoce kvalitní a účinné výrobky na šetrné čištění povrchů a praní prádla. Vysoké účinnosti bylo dosaženo profesionálním výrobním procesem a nebylo použito chloru ani peroxidu vodíku, či etylalkoholu. Přesto dosahují tyto produkty očekávaný efekt.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Zakoupit zde lze množství keřů, stromků, cibulovin, sazenic, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek a zahradní krby. Dále zde naleznete firmy zabývající se tepelnými čerpadly, fotovoltaikou, stavebními materiály, …

Dále zde najdete 29 zahradníků – pěstitelů květin, cibulovin, skalniček, letniček, balkonovek, růží, rododendronů, keřů, stromků, sazenic zeleniny i květin, bylinek, sukulentů, orchidejí a tropických rostlin, trvalek,..
o Modulové domy – přízemní nebo se spaním v podkroví. Lze libovolně kombinovat a propojovat dle přání zákazníka.
o Bioklimatická pergola – V dnešní době je moderní mít vše v bio kvalitě, ale nenechte se mýlit. Bioklimatická pergola není vyrobena ze slupek od brambor, banánů, recyklovaného plastu a podobně. Svůj název získala díky svým jedinečným vlastnostem, které nám pomohou užít si příjemnou teplotu i v horkých letních dnech a zároveň nás ochrání před nepřízní počasí. Bez nadsázky lze bioklimatickou pergolu nazvat chytrou pergolou. Více na stánku společnosti Weca.
o Přes 200 firem na 3 500 m2 výstavní plochy

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

Návštěvníci veletrhu budou moci využít veletržní slevy, které připravují jednotliví vystavovatelé. Návštěvníci naleznou pod jednou střechou a v jednom termínu vše, co je zajímá z oboru bydlení, zhlédnou novinky a mohou získat důležité rady a informace z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ.
Po celou dobu výstavy bude probíhat soutěž o hodnotné ceny. Návštěvníci vyplní zadní stranu vstupenky, kterou vhodí do osudí na informačním centru před pavilonem „A“ nebo u vstupu a výstupu z výstaviště. V neděli 17. 4. 2022 ve 14 hod. proběhne slosování.

Ceny do soutěže věnovali společnosti:
o Nikwax – ryby v hodnotě 1 000,- Kč
o Jánská Hana – balíčky sazenice s bylinkami
o Agrofin Praha – odbornou literaturu
o Szczotka Stanislav – bylinné čaje
o iSchweizer –masážní oleje

Výstaviště Louny se nachází v nádherném lesoparku obklopeném řekou Ohří. V areálu jsou dvě dětská hřiště, kde si malý návštěvníci mohou na chvilku odpočinout, množství laviček, kavárna, restaurace a samozřejmě kolotoče.

Výstava DŮM A ZAHRADA je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM A ZAHRADA – výstava pro všechny, kteří bydlí!“, toto motto hovoří za vše a věříme tomu, že zde každý nalezne právě to, co ho zajímá, a navíc za výhodné výstavní ceny.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist