Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vyplatí se okamžitý výkup nemovitosti? Spočítejte si to!

Úno 1922 Autor: Komerční sdělení

Život ne vždy plyne zcela poklidným tempem – naopak, někdy spěchá a žádá si okamžitá řešení.  A pokud jde navíc o ta finanční, může se vše prakticky v okamžiku nehezky zvrtnout – zvláště, máte-li své finanční rezervy uloženy v nemovitosti, kterou je potřeba rychle prodat.

Nezáleží na tom, zda chcete prodat byt či dům. Čekací doba bývá obdobná – začíná na několika měsících, a končí i několika roky, během nichž se zdánlivě nic neděje. Často se vše podaří až ve chvíli, kdy nemovitost výrazně zlevníte. Jak z tohoto kolotoče ven?

vykup nemovitosti

Peníze do 24 hodin? Je to možné!

Pomoci vám může služba, nabízená některými realitními kancelářemi – výkup nemovitostí. Na 100 % hodnoty své nemovitosti samozřejmě nedosáhnete – ale to se vám nemusí podařit ani při běžném prodeji. V kvalitě nabízených služeb však existují mezi hráči na realitním trhu značné rozdíly.

Například v okolí Prahy se běžná cena za výkup nemovitosti pohybuje okolo 60 %, a pokud nezapátráte do hloubky, nabudete dojmu, že jde o běžnou praxi, která se vám příliš nevyplatí. Ovšem existují i výjimky – na účtu vám tak může přistát až 95 % z odhadní ceny nemovitosti. A to už rozhodně stojí za zvážení!

Využijte zkratku k penězům zcela bez rizika

Nejste si jistí, zda je pro vás tato služba správnou cestou? Nepodepisujte nic, dokud tohoto přesvědčení nenabudete. Využijte společností, nabízejících odhad ceny vaší nemovitosti zcela bezplatně. Okamžitě tak zjistíte, kolik za svou nemovitost dostanete, aniž byste cokoliv riskovali.

Hledáte-li výkup bytů či domů v Praze, vsaďte na společnost Edox reality s mnohaletými zkušenostmi. Kvalitní partner vám v rámci svých služeb nabídne:

  • Až 95% odhadní ceny nemovitosti,
  • veškerý právní servis,
  • řešení složitých životních situací (exekuce apod.),
  • okamžitá záloha při prodeji nemovitosti,
  • vyplacení peněz do 24 hodin od prověření právního a technického stavu
  • a další…

Jde jen o malou ochutnávku toho, co tito odborníci nabízejí. Vyzkoušejte jejich pestré menu sami.  S nimi proběhne váš prodej nemovitosti hladce a bez potíží.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist