Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vybírejte skříně na nářadí s rozvahou. Zefektivníte práci a zvýšíte i bezpečnost pracoviště!

Dub 2326 Autor: Komerční sdělení

V každém pracovním prostředí, ať už se jedná o výrobní halu nebo domácí dílnu by měly mít všechny nástroje své místo, a přitom být po ruce. Jak toho dosáhnout? Skvělým pomocníkem mohou být skříně na nářadí! Co máte k dispozici pro výběr a bodle čeho vybírat?

dilensky stul

Foto: kovos.cz

Dílenský nábytek – základem je odolný materiál

Ať už hledáte dílenské vybavení do autoservisu nebo vaší garáže, měli byste vždy myslet především nad stabilitou a odolností dílenského nábytku. Nejoblíbenější volbou bezesporu je kovový dílenský nábytek, který je vyroben z oceli a odolává tak vysokému dlouhodobému zatížení. Navíc nabízí kovové skříně na nářadí maximální užitnou plochu, a to díky tomu, že maximální odolnosti dosahuje i při tloušťce stěny pouhých 0,7 mm.

O odolnost kovového dílenského nábytku proti korozi se postará prášková povrchová úprava, která zajistí skvělou odolnost i proti dlouhodobě zvýšené relativní vlhkosti vzduchu.

Skříně na nářadí dle vašich preferencí

Velké kovové dílenské skříně na nářadí a menší zásuvkové skříňky na nářadí se hodí do každého provozu. Praktické jsou pojízdné skříňky – vozíky na nářadí, kde se velikostí lze dostat až k pojízdným dílenským stolům. Skříně s plastovými zásobníky na nářadí (NC program) nebo na součástky se hodí do servisů a všude kde se hodí uskladnit velké množství nářadí.

K montovaným dílenským pracovním stolům lze připevit nebo přistavit držáky na nářadí a perfopanely.

Vyhledávané jsou také skříně na nářadí s integrovaným psacím pultem, který je uzamykatelný a může sloužit k uložení administrativy nebo technických výkresů. Poskytují cenný prostor, pokud potřebujete sepsat objednávku, případně zaevidovat práci do výkazu.

Pojízdné kovové skříně kombinované s vozíkem na nářadí disponují horní plochou na odkládání nářadí. Od běžných skříněk je tato plocha opatřena gumovou podložkou, pro uložení nářadí a materiálu. Nechybí zde vyvýšený okraj.

Doplňky ke skříním na nářadí

Při výběru dílenského nábytku, ať už se jedná o skříně na nářadí nebo dílenské stoly věnujte pozornost i možnostem variability díky doplňkům, které výrobce nabízí. Přizpůsobit si dílnu lze pomocí držáků a háčků na nářadí, které se postarají o přehledné uspořádání vnitřního prostoru. Vyhnete se tak dlouhému přebírání obsahu jednotlivých polic, než najdete požadovaný rozměr klíče, imbusu nebo velikost palice.

Správně zvolené držáky na nářadí poskytnou prostor nejen nářadí, ale i potřebnému příslušenství, prázdný prostor vás tak včas upozorní na skutečnost, že některá nástrčná hlavice nebo ráčna není na svém místě, a díky včasnému hledání je minimalizováno i riziko ztráty nářadí.

K významným doplňkům patří i rozvaděče na elektřinu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist