Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vybíráme garážová vrata

Kvě 1221 Autor: Redakce

V dnešním článku se budeme zabývat garážemi, které jsme doposud poněkud zanedbávali. Garáž ale neodmyslitelně patří k domu, zejména k novostavbám. Většinou pak stejně auto parkujete pod přístřeškem a v garáži parkuje sekačka a další nářadí, i tak si ale garáž zaslouží kvalitní garážová vrata a nezáleží na tom, zda chcete garáž volně stojící nebo spojenou s obydlím.

S vraty počítejte od začátku

vrata moderniNároky nás všech jsou čím dál tím větší. Také hledáme všemožné způsoby, jak si ulehčit život. S tím samozřejmě souvisí také co nejpohodovější stavba a zařizování rodinného domu. Ušetříte si spoustu starostí, pokud se stavbou garáže počítáte již od prvních plánů. I vhodná garážová vrata by se měla vybírat před dokončením stavby. Pak si totiž můžete zvolit přesně taková vrata, která budou vyhovovat danému prostoru. Rovněž je důležitý přívod elektrické energie pro automatické otvírání. Podtrženo, sečteno, je toho mnoho, a pokud nemáte žádné zkušenosti, obraťte se na profesionály ve svém oboru-společnost Univers.

Pokud je totiž garáž součástí rodinného domu, jsou na její vlastnosti a také na vlastnosti garážových vrat, kladeny vyšší nároky. Samozřejmostí by měla být 100% funkčnost a dlouhá životnost. V úvahu musíme brát také design. Moderní garážová vrata by měla ladit s objektem i okolní zahradou. Záleží na vašem vkusu, zda chcete mít vrata jako solitéra, který přitahuje pozornost nebo dáte přednost  reliéfnímu či hladkému povrchu v dekoru dřeva, který je zdaleka nejvyhledávanější a podle nás jde o klasiku, která neomrzí.

Garážová vrata DoorHan

garazova vrata DoorhanSpolečnost Univers není na našem trhu žádným nováčkem. Díky dlouholetým zkušenostem nabízí jen ta nejkvalitnější garážová vrata, která jsou vyráběna v České republice. Tím odpadají problémy se záručním i pozáručním servisem.

Zvolit si můžete dekory z osmi základních barev ze vzorníku nebo zvolíte povrch v jednom z šesti dekorů dřeva. Jak již bylo řečeno, velmi vyhledávané jsou dekorace v imitaci dřeva.

PVC folie imitující dřevo je odolná vůči změnám teplot i slunečnímu záření. Zvolit můžete velikost vrat, způsob otvírání i manuální či elektrické ovládání vrat. Pokud váš pozemek těsně sousedí s jiným a máte omezené možnosti otvírání vrat do stran, je pro vaši garáž optimální zvolit vrata s horním výsunem. Tento typ vrat spolu s automatickým ovládáním maximalizuje užitný prostor garáže, dobře vypadá a snadno se obsluhuje. V případě překážky v trase se vrata automaticky zastaví. Pokud sháníte garážová vrata do nestandardních stavebních otvorů, můžete si nechat vyrobit garážová vrata na míru, při zachování jejich přijatelné ceny.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist