Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Velikonoční pobyty na poslední chvíli! Kde jsou ještě volná místa?

Bře 2129 Autor: Redakce

Tak dlouho jste si vybírali, kde strávit Velikonoce, až jste zjistili, že už jsou svátky jara za dveřmi? Nezoufejte v českých hotelech je stále mnoho volných míst, které čekají jen na to, až si je rezervujete. Kde hledat vám poradíme v článku!

jaro kvetouci strom

Foto: Spa.cz

Velikonoce jsou perfektním obdobím, kdy vyrazit na prodloužený víkend. Volno na Velký pátek i na Velikonoční pondělí umožňuje bez výčitek užívat volno po celé 4 dny. To je skvělá příležitost, jak vyrazit za zábavou či odpočinkem a užít si pohodu v českých lázních.

Nemusíte rozhodně vyrážet do nejznámějších destinací. I menší lázně mají své kouzlo.

Víme, kde jsou ještě volné kapacity a poradíme vám, jak si je rezervovat během pár kliknutí!

Třeboň

Třeboň patří bezesporu k nejkrásnějším českým městům. Její půvab si nejlépe vychutnáte právě na jaře, kdy ještě není přecpaná k prasknutí. Malebné centrum, krásná příroda a příjemné wellness procedury jsou perfektní kombinací pro velikonoční pobyt vašich snů. Pokud nebudete na pobytu přímo v lázních Aurora či v Bertiných Lázních je velmi slušná šance na to, že ubytování během Velikonoc bez problémů seženete. Pokud by vám přece jen poslední volná místa zmizela před očima, nezoufejte a zkuste pobyt třeba v nedalekých Nových Hradech a nebo v jihočeské Bechyni. I zde je na jaře krásně!

Karlova Studánka

Horské lázně Karlova Studánka jsou oázou klidu a pohody. Malebné prostředí Hrubého Jeseníku vás chytne za srdce hned při první setkání. Ne nadarmo se lázně pyšní vůbec tím nejčistším vzduchem v Česku. Většina léčebných i wellness procedur zde probíhá za využití léčivé vody z místních hlubinných vrtů. V okolí je mnoho příležitostí nejen pro pěší, ale i pro cykloturistiku. Při troše štěstí lze doufat, že o Velikonocích bude v okolí Bruntálu stále ještě sněhová pokrývka, kterou ocení zejména lyžaři a běžkaři.

Rezervace pobytu v Karlově Studánce je otázkou štěstí, pokud by se na vás o letošních Velikonocích neusmálo, vyzkoušejte nedaleké lázně Jeseník, které také stojí za návštěvu.

karlova studanka

Foto: Jana Šťastná, Príma receptář

Teplice

Lázně v Teplicích jsou velmi vyhledávaným turistickým cílem Ústeckého kraje. Před válkou se dokonce město mohlo pochlubit přízviskem Malá Paříž. Od té doby uplynulo již hodně vody, ale i v dnešní době mají lázně v Teplicích co nabídnout.

Při wellness pobytu o Velikonocích si užijete nejen lázeňské hýčkání, ale můžete se vydat objevovat okolí. Dominantou města je Doubravská hora, kterou už při cestě do města nemůžete přehlédnout. Jen o pár kilometrů dál najdete další kopec, který stojí za objevení. Komáří hůrka je obsluhována dvousedačkovou lanovkou, která je nejstarší a také nejdelší lanovkou na našem území.

Rezervaci velikonočního pobytu provedete snadno a rychle na portálu Spa.cz. Na stejném místě zjistíte i informace o aktuální dostupnosti a volných termínech.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist