Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Užijte si ovoce v „tekuté“ podobě

Srp 1204 Autor: Komerční sdělení

jahody pro zpracovaniOvoce je zejména u dětí mnohem oblíbenější než zelenina. Pokud máte to štěstí a vaše dítě sáhne raději po jahodě, broskvi či melounu, než po čokoládových bonbonech, pak gratulujeme. Ne vždy je ale jednouché do dětí dostat zdravou výživu. Pomoci si ale můžete jinak.

Kdo má rád ovoce, může si jej dopřát v různých podobách. Ať už čerstvé nebo sušené či ve formě ovocných nápojů, džusů a moštů. Pokud si nalijete sklenku džusu nebo si chcete pochutnat na sušeném ovoci, je dobré volit kvalitní výrobky, které nejen potěší chuťové buňky, ale zároveň prospějí organismu. Sázkou na jistotu jsou výrobky z ovoce vlastní výroby. Není nic krásnějšího než domácí zavařeniny či ovocné sirupy. Ovoce rovněž můžete odšťavňovat či mixovat, na našem trhu k tomuto účelu seženete spoustu kuchyňských pomocníků.

V nabídce našich supermarketů ale najdete krom klasiky i bio produkty od malopěstitelů a výrobců. Zajít si také můžete na farmářské trhy, které už dnes najdete v každém větším městě. Záhy jsme totiž pochopili, že i když rajče od českých malopěstitelů není na design tak dokonalé, jako to ze supermarketu, jeho chuť nám to stonásobně vynahradí.

100% ovocné šťávy bez práce

mostyVelmi nás zaujala nabídka výhradně české společnosti Moštovna Lažany. Moštovna je součástí prodejního družstva regionálních výrobků Český ráj a v současné době jsou otevřeny již dvě prodejny, v Turnově a v Liberci. Jistě vás mile překvapí, že mošty z Lažan můžete ochutnat i v síti prodejen SPAR, kde je najdete pod výrobní značkou SPAR Vital.

 

Jedná se o výrobky se stoprocentním obsahem ovocných šťáv a bez obsahu konzervačních látek, a které byly vytvořeny spolu s lékaři a výživovými odborníky. Proto jsou tyto produkty nejen chutné, ale i zdravé a nutričně vyvážené.

Například SPAR Vital Hruškový mošt je vyroben pouze z ovoce pocházejícího z České republiky, které je zpracováno šetrným způsobem bez přidání konzervačních látek tak, aby zůstalo zachováno co nejvíce vitaminů a minerálů. Mošt neobsahuje cukr a pokaždé můžete být překvapeni trochu jinou chutí, protože ta závisí na odrůdě a zralosti použitých hrušek.

Stoprocentní šťáva SPAR Vital Mrkev a jablko je určena všem, kteří mají rádi klasickou chuť tohoto nápoje. Ovocno-zeleninová šťáva neobsahuje přidaný cukr ani konzervační látky a je šetrně ošetřena pasterizací, díky které zůstává zachováno maximum zdraví prospěšných látek. Suroviny pro výrobu pocházejí z České republiky a výrobek obsahuje 60 % šťávy z jablek a 40 % šťávy z mrkve.

A jak je to s cenou? Jeden litr lahodného moštu, který můžete v horkých dnech klidně ředit s vodou v poměru 1:1, seženete v síti hypermarketů za necelých 45 Kč.

Zdroje:
Crest Communications a.s.
Interspar

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist