Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Užijte si grilování v přírodě s grilovacími balíčky od Vitany

Čvn 1819 Autor: Redakce

V českých městech se už několik let uplatňuje celosvětový trend, kdy se klade velký důraz na vznik či úpravu odpočinkových „zelených“ zón. S tím souvisí i rostoucí počet venkovních grilovacích míst, která umožňují obyvatelům měst zažít pravou grilovací párty, i když nemají chatu, zahradu nebo dostatečně velkou terasu.

grilovani s prateli

V městské zeleni v Česku skvěle funguje řada oficiálních grilovacích míst, kde je povoleno rozdělávat oheň a není třeba nosit si vlastní gril, nebo pracně budovat ohniště. Tyto spoty jsou perfektní pro rodinné pikniky s dětmi nebo pro skupinky přátel, které se tady schází po práci a o víkendech, aby spolu poseděly, užily si hezkého počasí a dobře se najedly.

OUTdoorová gastronomie je IN

Outdoorová gastronomie už zkrátka nepatří jen na zahrady rodinných domů a chat, ale i do městských parků a lesů, jež unaveným měšťanům umožňují na chvíli uniknout shonu a hluku a zároveň neopustit hranice města. V posledních letech se grilování na veřejných místech rozmáhá nejen v naší metropoli, kde parky „zabírají“ osm procent celé metropole, ale třeba také v Brně a dalších českých městech.

Víte o skvělém venkovním grilovišti a rádi byste se o něj podělili s ostatními a zanesli jej do grilovací mapy na grilujemevemeste.cz, kde najdete také spoustu užitečných rad, skvělých grilovacích receptů a (po)řádně rozpálených tipů?

vitana grilovani

Soutěž o 5 balíčků na grilování

Užijte si parádní grilovačku s produkty na grilování od Vitany, stačí správně zodpovědět soutěžní otázku.

Jakými recepty Ivan Vodochodský v letošním roce zahájil gorilovací sezonu?

  1. Kuřecí satay, Vepřová panenka s karamelizovanými ředkvičkami

  2. Hovězí pupek s houbovým ragú, Kuře Piri Piri

  3. Lososové špízy se špenátovým pestem a Grilované masové válečky

Nápovědu najdete na www.grilujemevemeste.cz. Správné odpovědi posílejte na soutěžní mail soutez@prima-receptar.cz nejpozději do čtvrtka 5.7.2018. Do předmětu zprávy zadejte „Vitana“. Pěti vybraným soutěžícím pošleme grilovací balíček se zástěrou, kořením, marinádami a omáčkou (celková hodnota asi 500 Kč).

vitana grilovani

Poskytnutím těchto údajů dáváte svůj souhlas, že v případě výhry uveřejníme na našich stránkách vaše jméno a obec. Vaše e-mailová adresa může být dále využita pro zasílání novinek z našeho webu. Vaše osobní údaje jsou zpracovány dle zásad ochrany osobních údajů.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist