Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Únorová detoxifikace

Úno 1207 Autor: Komerční sdělení

… aneb jak detoxifikovat vaše tělo během mrazivých dnů.

Připadáte si opuchlí? Máte problémy s trávením? Nenávidíte kila navíc, která jste nabrali během svátků? Jste zcela vyčerpaní a necítíte se dobře? Tohle vše je pravděpodobně následek vánočních svátků, během kterých se vaše tělo muselo vyrovnat s velkým množstvím vysoce kalorických jídel, nadbytečným množstvím alkoholu, nedostatkem spánku a cvičení – a tohle vše se vám nyní vrátilo jako bumerang. Váš imunitní systém téměř zkolaboval, takže ho musíte postavit zpátky na nohy. Jak na to?

plan zestihleni

Začněte se stravovat zdravě

Začít se stravovat zdravě v zimě je těžké, to všichni víme. Za horkých letních dnů touží naše těla po čerstvém ovoci a zelenině, čerstvých šťávách, lehkých jídlech – ale když dorazí zima, naše tělo si říká o těžké pokrmy, aby mohlo bojovat s depresí, kterou přináší nedostatek tepla a slunce.

Vysoce kalorická jídla jsou skvělá, pokud se chystáte uložit k zimnímu spánku, ale protože tohle není váš případ, budete si muset svou stravu hlídat. K tomu mohou pomoci i některé potravinové doplňky, které zrychlí váš metabolismus, sníží ve vašem organismu množství nadbytečné vody a připraví vaše tělo na to, aby se co nejrychleji a nejstabilněji zbavovalo tělesného tuku. Náš tip je 5-Day Plan, 5denní program pro rychlé snížení váhy.

Posilte svůj imunitní systém

hubnutiKvůli špatnému stravování, nedostatku vitamínů, přílišnému stresu, mnoha tlakům a málo odpočinku je imunitní systém oslabený a to se může odrážet i na našem současném zdravotním stavu. Je proto velmi důležité, abyste se o své tělo začali dobře starat a svůj imunitní systém správně posilovali.

Dopřejte si dostatek vitamínů, minerálů a dalších životně důležitých prvků. Velmi důležité je i pravidelné cvičení, hodně venkovních činností – zima by neměla být žádná výmluva, stačí se jen teple obléci a statečně se vydat ven – přiberte s sebou i dobrou náladu. Ano, přesně tak, i dobrá nálada může pozitivně ovlivnit váš imunitní systém, a tedy i vaše zdraví.

Vylepšete svou náladu

Zima s dlouhými a chladnými dny a nedostatek slunečního svitu mohou mít velmi špatný vliv na naši náladu. Téměř každý z nás se v tomto ročními období cítí poněkud smutně. Ti z nás, kteří jsou citlivější, mohou dokonce trpět i sezónní depresí.

Ideální řešení by samozřejmě bylo trávit zimní období někde, kde je teplo, ale pro většinu z nás to není možné. Zajímavým řešením je světelná terapie, která je někdy velmi užitečná při léčbě sezónní deprese. Někteří lidé doporučují i návštěvu solária.

Zahřejte se

K zimě patří i nízké teploty, které velmi často představují mnohem větší problém, než byste si mohli myslet; to se týká hlavně žen. Pokud je nám zima, necítíme se dobře, nic nás nebaví a může se to podepsat i na našem zdraví. Jestli se nedokážete zahřát, ani když máte radiátory nastaveny na nejvyšší teploty, pak vám doporučujeme vyzkoušet cvičení, které rozproudí krev a příjemně vás zahřeje. Nechce se vám cvičit? Nebojte se, i sex je pěkné cvičení a rozhodně vás rozehřeje.

Uvidíte, že velmi brzy přijdete na to, že i zima má své výhody!

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist