Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Udělejte svůj domov krásnějším a praktičtějším

Čvc 1418 Autor: Aneta Skotníková

Toužíte po změně vašeho bytu a nevíte jak na to? Zaměřte se na dřevěné doplňky, detaily, ale i nezbytnosti jako jsou okna či dveře. Pokud máte stará, ošklivá, netěsnící okna – vyměňte je. I s domovními dveřmi, bránou do vašeho království, byste měli být spokojení.

Chcete doplnit i interiér o zajímavý prvek? Pokud zároveň disponujete ne moc velkým bytem nebo máte zkrátka rádi prostor a vzdušnost, zabijete tím dvě mouchy jednou ranou. Zapomeňte na obyčejně otevírací dveře. Posuvné dveře vám ušetří prostor a navíc vypadají designově. Chcete mít stylový a funkční byt? Dveřní pouzdra jsou tou správnou volbou.

posuvne dvereObraťte se na odborníky a místo, kde vám nabídnou stavební pouzdra předních výrobců, jako jsou  pouzdra ECLISSE a pouzdra JAP. Český výrobce s velkým výběrem dveří a jednoduchou instalací. Stačí se podívat na montážní návody na stavební pouzdra a sami zjistíte, jak dále pracovat s typem dveří, který jste si zakoupili.

V nabídce máte na výběr od klasických jednokřídlých po speciální posuvné systémy. Myslíte si, že jste nároční? Není problém. Tyto dveře se dají zakomponovat prakticky do jakéhokoliv interiéru. Budete překvapeni, jak skvěle to bude vypadat a jak dokážou pozvednout vaše vnitřní prostory. Stránky firmy jsou přehledně uspořádané, takže jednoduše najdete to, co potřebujete právě do vašeho prostoru.

posuvne dverePokud máte malé děti, které rády kreslí po zdi, právě pro ně najdou posuvné dveře uplatnění. Stačí na dveře nalepit papír nebo pověsit tabuli a děti mohou zvesela kreslit. Pokud budete chtít obrázky „uklidit“ před očekávanou návštěvou, nemusíte hned „mistrovské dílo“ vašich dětí strhávat. Stačí je vysunout, čili otevřít, a malby budou schované. Kdykoliv zas může být malířská plocha pro děti přístupná. Další výhodou je, že pro děti je otevírání i zavírání posuvných dveří jednodušší než klasických otočných. Už nebudete muset řešit průvany, které mají za následek nepříjemná bouchnutí dveří. I jejich vrzání už bude minulostí.

Často užívaným prvkem moderních domů a bytů je právě dřevo a jeho dekor. Proto nebuďte pozadu a kromě dřevěného nábytku či kuchyně se zaměřte na originální kus v podobě posuvných dveří, který v každém bytě nenajdete. Zapůsobíte na své okolí, ale i vy se budete doma cítit skvěle.

posuvne dvereSamozřejmě pokud nejste vyznavači dřevěného dekoru, i vy si na stránkách firmy najdete své. V nabídce najdete i posuvné dveře z jiných materiálů.

Prostor, vzdušnost a celkové zpříjemnění vašeho interiéru jsou jedny z výhod posuvných dveří, které ocení i vaše děti. Máte pocit, že vás byt působí studeně? Prvky dřeva váš domov zútulní, zateplí a přivedete tak kus přírody do vašeho bytu. Zároveň dokáže působit luxusně, což bude na posuvných dveřích působit ještě zajímavěji.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist