Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Tip na vánoční dárek

Říj 1117 Autor: Petra Kupská

Ještě dvakrát otočíme list v kalendáři a Vánoce jsou tady. Pokud se začínáte rozhlížet, čím byste obdarovali své nejbližší, máme pro vás zajímavý tip na praktický a kvalitní dárek.

V každé domácnosti je třeba občas povolit nebo dotáhnout nějaký šroubek, vyvrtat díru do dřeva, kovu, či do zdi. Aku vrtačka nebo elektrická vrtačka již patří k základnímu, běžnému vybavení domácí dílny. Abyste měli po ruce všechny potřebné nástroje pro vrtání a šroubování, je výborným řešením bohatě vybavená sada nástrojů D-31778 od značky MAKITA.

Tato sada obsahuje celkem 104 dílů, především kvalitních utahovacích bitů pro šroubky všech běžných profilů a vrtáky do různých typů materiálů. Sadu doplňuje drobné praktické nářadí, které při domácím kutění rozhodně zahálet nebude – řemeslnický nůž, vodováha a svinovací třímetr. Veškeré části jsou uloženy v plastové kazetě, takže se nemůže stát, že se vám nástroje nenávratně rozkutálí. Pokud potřebujete smontovat nábytek, přitáhnout šroubek na kobercové liště nebo vyvrtat díru do zdi pro připevnění poličky, budete mít s touto sadou práci hotovou během několika chvil.

fiskars a vrtackaSadu MAKITA D-31778 naleznete v internetovém obchodě www.naradi-naradi.cz – a protože si myslíme, že si tento výrobek zaslouží Vaši pozornost, nabízíme jej v akci se sekerou FISKARS zdarma!

Celý komplet – sadu MAKITA D-31778 a sekeru FISKARS pořídíte za sympatickou vánoční cenu 1.679,- Kč s dodáním obratem ze skladových zásob. Oproti běžné ceně ušetříte 40%.

Neváhejte příliš dlouho, akce platí pouze do vyprodání zásob. Oba produkty jsou kvalitní, v atraktivním designu a profesionálně zpracované.

Pokud uvažujete na praktickým vánočním dárkem za výjimečnou cenu, je tato akční nabídka ideální volbou.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist