Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Tip na vánoční dárek – kufr vybavený nářadím TONA EXPERT

Lis 1015 Autor: Petra Kupská

Vánoce nám pomalu klepou na dveře a je nejvyšší čas přemýšlet, čím uděláme svým blízkým radost. Přinášíme rychlý tip na praktický dárek, kterým bezesporu mile překvapíte každého muže s kutilským srdcem. Na podzim roku 2010 představil tradiční český výrobce nářadí, TONA Pečky, novou řadu ručního nářadí s názvem TONA EXPERT.

Nářadí pod touto značkou je určeno pro průmysl, řemeslo i náročné kutily. Vyznačuje se výborným poměrem kvality a cenové dostupnosti, navíc se zárukou značky TONA, kterou znají již po mnoho let generace našich rodičů a prarodičů. Jednu ze žhavých novinek představuje vybavený kufr s nářadím TONA EXPERT, obsahující 96 kusů profi nářadí. Kufr je osazen tak, aby byl univerzálně použitelný při všech běžných opravárenských či kutilských činnostech v dílně, na zahradě nebo okolo vašeho domu.

kufr s nářadímVybavený kufr obsahuje:

  • gola nářadí v 1/4″ i v 1/2″ provedení
  • očko ploché klíče
  • šroubovací nástavce a šroubováky samotné
  • kleště, kladivo, vyražeče
  • pilku, svinovací metr, posuvku a další drobné nářadí

Samotný kufr je vyrobený z odolného ABS plastu, se zesílenými hliníkovými rámy. Nářadí uvnitř kufru je upevněno buď pružnými poutky, nebo se vkládá do stabilních pěnových výložek, do kterých jsou laserem vyřezány otvory pro uložení jednotlivých typů nářadí. V kufru je tak vždy pořádek a odpadá nekonečné přehrabování v hromadě nářadí, než najdete to, co právě potřebujete.

Po otestování kvality, výbavy i samotného designu můžeme s potěšením konstatovat, že se jedná o povedený kousek kufru s nářadím vhodného pro každou dílnu, jehož darováním si ostudu určitě neuděláte. Se slevou 21% jej za příjemnou vánoční cenu 6.884,- Kč navíc s dopravou zdarma nabízí e-shop www.naradi-naradi.cz.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist