Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Systém Lindab Stavby

Led 1520 Autor: Redakce

Lindab, přední světový výrobce a prodejce stavebních komponent z tenkostěnné oceli, lehkých střešních krytin, okapových systémů a vzduchotechniky, představí na veletrhu Střechy Praha 2015 (22. – 24. 1. 2015, PVA Expo Praha-Letňany) montážním firmám i veřejnosti širokou škálu řešení pro nejrůznější stavební požadavky.

plechova strecha Lindab_BastadSamotná expozice Lindabu je pojata jako stavba, aby zájemcům poskytla co nejvíce informací i návodů řešení pro jejich konkrétní potřeby. Stánek Lindabu č. 314 je částečně zastřešen, částečně opláštěn, s ukázkou vedení potrubí vzduchotechniky uvnitř – to vše za pomoci komponent a produktů od Lindabu. „V naší expozici zástupcům montážních firem ukážeme mimo jiné výhody a široké možnosti systému Lindab Stavby – tedy to, jak mohou s využitím široké škály produktů Lindab svůj byznys dále rozvíjet. Na vlastní oči se tak budou moci přesvědčit o vlastnostech, které jsou pro Lindab Stavby a Lindab Střechy typické: variabilita, ekonomičnost, energetická úspornost, šetrnost k životnímu prostředí i vysoce kvalitní servis včetně naší technické podpory,“ říká Pavel Kovanic, obchodní ředitel pro oblast střešních a stěnových systémů Lindab s. r. o. lindab stavby s plochou strechou„Zároveň drobným řemeslníkům, jako např. klempířům, chceme nabídnout řešení i pro ně samotné – od malých hal, které mohou využívat jako své dílny, až po garáže z našich stavebních komponentů.  A v neposlední řadě je seznámíme s novinkami v našem věrnostním programu Střechy plné odměn. Ten je díky akci „Lindab HNED“ nyní výrazně atraktivnější a naši zákazníci z řad montážních firem mohou na zajímavé výrobky a produkty dosáhnout snadněji a rychleji než dříve,“ dodává Pavel Kovanic.

lindab stavbyNa své si na stánku Lindabu přijde samozřejmě i široká veřejnost. Zájemci z řad koncových zákazníků se například budou moci seznámit s tím, jak vypadá rodinný dům od Lindabu, který díky své konstrukci bez problémů splňuje přísné parametry na nízkoenergetické a pasivní stavby. Lindab představí také kompletní okapový systém Lindab Rainline ve dvou řadách – Lindab Elite a nově Lindab Standard, třeba jako tip pro chataře a chalupáře před jarní sezónou.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Systém Lindab Stavby
  • Marek 6.3.2015 (08:24)

    Dobrý den. Tato diskuze je první, kterou jsem ke krytině Lindab našel. Ikdyž je již dlouho bez příspěvku, tak jsem se rozhodl se podělit se svou zkušeností se střešní krytinou Lindab. Mám ji na své střeše již 10 let. Posledni dva roky se na krytině na různých místech začaly oběvovat rezavé fleky a to na různých místech. Kdyby to bylo jen na okrajích plechů, tak bych řekl, že byla špatná manipulace s krytinou a proto barvy začala odlézat, ale skvrny jsou hodně i uprostřed plechu. Časem se samozdřejmě zvětšoujou. Při reklamaci mi bylo firmou sděleno hodně výmluv od špatné manipulace až po špatný sklon střechy, kdy k tomuto poznamenat, že většina střechy je v takovém sklonu, že větší již na střeše ani moc nejde… Nabídka firmy ale přišla a to ta, že dají 5 tisíc korun, když se vzdám nároku na reklamaci, takže soudím, že firma si je vědoma své viny. Proto tuto střešní krytinu jednoznačně NEDOPORUČUJI!!!!!!!

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist