Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Svět kouzelných pastelek Kores Kolores

Dub 1212 Autor: Komerční sdělení

pastelky koresKreslení je zejména pro děti zázračná aktivita. Umožňuje jim popustit uzdu své představivosti a přenášet vnitřní svět na papír. A barevné pastelky Kores Kolores jim dávají paletou svých zářivých barev možnost, aby obrázky stály za to. Díky o 50 % většímu množství pigmentu ve všech barvách pak kresby doslova září, rytíři mají pestré erby a princezny zářivě zlaté vlasy.

Pastelky Kores Kolores se nabízejí ve dvou základních tvarech. „Klasický pastelkový” hexagonální tvar i trojhranný jsou ergonomické a pohodlné pro úchop dětské ručky. Oba typy napomáhají plynulému vedení pastelky a mohou se také chlubit silnou, perfektně vycentrovanou tuhou, která se při ořezávání ani při kreslení neláme. Když se vám přesto  podaří ji zlomit, hodí se praktické ořezávátko, které je zdarma přiložené ke každému balení. Zjistíte také, jak pohodlně se ořezávají pastelky jejichž tuha je lepená po celé jejich délce. Děti pak mohou s pastelkami Kores Kolores na papíře realizovat své inspirace a představy. Na každé pastelce navíc najdou rámeček pro vepsání svého jména či přezdívky, a proto si ji vždy bezpečně poznají. Pastelky Kores Kolores jsou baleny od 6 až do 36 kusů pastelek. Nejobjemnější varianta nabízí i dvě exkluzivní metalické barvy – stříbrnou a zlatou. Právě tyto barvy se do pohádkového dětského světa dobře hodí.

A komu by toto vše bylo málo, ten může všechny výhody nalézt ve dvojnásobné míře v trojhranných pastelkách Kores Kolores Duo. Ty plně využívají prosté skutečnosti, že každá pastelka Kores má dva konce a nabízejí na každém z nich jinou barvu pastelky. Jsou k dostání ve 12 a 24kusovém balení nabízejícím vždy dvojnásobný počet barev. Všechny zmíněné typy pastelek jsou pro děti zcela bezpečné. Kores je vyrábí s maximálním ohledem na životní prostředí a jejich dřevo nepochází z ohrožených deštných pralesů.

kores pastelky

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist