Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Soutěž s Brit Care Cat

Lis 1428 Autor: Redakce

Mluvíme o tom už dlouho. Každý mazlíček je originál a potřebuje rozmanitý přístup. A nejinak je tomu u koček, které jsou skutečnými individualitami. A mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, kde žijí nebo vzhledem k dalším specifickým vlastnostem. Způsob jakým kočky žijí, jejich denní rytmus i potřeby jsou klíčem pro jejich výživu. Brit proto vyvinul řadu, která si všímá jejich společných potřeb, ale i individuálních nároků. Krmiva Brit Care Cat jsou navržena na míru kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.

brit pro kockyVaše kočka je masožravec a maso je pro ni nenahraditelným zdrojem. Krmiva Brit Care Cat proto obsahují vysoké procento masa a nenajdete v nich nejtypičtější alergeny jako kukuřice, pšenice a sója. To zaručuje nízké riziko výskytu potravní intolerance či alergie. Nová receptura je jednoduše pro všechny milovníky koček, kteří chtějí předcházet zdravotním komplikacím pomocí výživy.

Důležitý je i správný obsah vápníku, fosforu, sodíku a hořčíku, který zajištuje optimální mineralizaci organismu a společně s protizánětlivými účinky rakytníku chrání zdraví ledvin a močového ústrojí. Komplex aktivního vitamínu C a sodiumhexametafosfátu pak předchází tvorbě zubního kamene a zajišťuje zdraví dásní a zubů.

To jsou parametry pro zdraví každé kočky ať už je to kotě nebo dospělou kočku, ať žije v bytě nebo u domu, ať už jde o dlouhosrstou nebo kastrovanou kočku. Odtud je ale nutné otevřít dveře individuálním potřebám kočičích osobností a přizpůsobit měřítko jejich potřebám. Proto řada Brit Care Cat nabízí hned deset variant!

brit kocka

Soutěžte a vyhrajte 5 x balení 1,5 kg inovativního krmiva Brit Care Cat

Stačí nám na soutěžní mail soutez@prima-receptar.cz  poslat fotografii vaší kočičky a být vybrán. Nezapomeňte připojit předmět zprávy „BRIT“,  krátký popisek fotografie a adresu.

Soutěž probíhá do neděle, 14.12.2014

 

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist