Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Soutěž o balíček psích pamlsků BRIT FUNCTIONAL SNACK

Kvě 2020 Autor: Redakce

Poloměkké pochoutky z řady Brit Functional Snack slouží nejen jako chutná odměna, ale také jako doplněk pravidelné stravy vašeho psího parťáka – každý druh obsahuje specifické ingredience odpovídající konkrétní funkci, kterou má plnit.

brit recovery

Proteiny jako jehněčí, oliheň, králík, hmyz, sleď, mořští korýši, losos, šunka, jelen nebo krevety byly voleny s ohledem na jejich zdravotní účinky a následně kombinovány s dalšími dary přírody. Mezi ty patří například kokos, ananas, zázvor, banán, kelpa či papája.

Každá receptura je navíc doplněna funkčními složkami – výtažkem z cukrového melounu, který poskytuje tělu vysoce účinnou ochranu proti volným radikálům, prebiotiky udržujícími zdraví střevní mikroflóry, dýní bohatou na vlákninu, kolagenem, jež slouží jako stimulant růstu buněk chrupavky a regeneruje pohybový aparát a fulvinovými kyselinami podporujícími trávení a imunitu. Žádná z deseti variant neobsahuje obiloviny ani brambory.

Funkční pochoutky pomáhají řešit celou řadu zdravotních nedostatků, se kterými se může pes, stejně jako člověk, během svého života setkat – doplňují minerály, prospívají pohybovému aparátu, zajišťují dentální péči i péči o srst a kůži, podporují imunitu, mají antiparazitární účinky, udržují aktivní psy v kondici, zajišťují regeneraci po sportovních výkonech a pomáhají kontrolovat stres.

Mohou proto sloužit jako vhodně zvolený chutný funkční doplněk stravy a mohou být současně podávány i v kombinaci se speciální klinickou dietou.

K dostání jsou v deseti různých recepturách. www.krmivo-brit.cz

Soutěž trvá do soboty 6.6. 2020. Správné odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na mail soutez@prima-receptar.cz. 5 vybraných soutěžících vyhraje balíček v hodnotě 500 Kč plný pamlsků Brit Functional Snack. Nezapomeňte tedy krom správné odpovědi poslat také adresu.

Otázka: Kterou z následujících variant mezi pamlsky Birt Functional Snack nenajdete?

A) Antistress

B) Skin & Coat

C) Slim & Fit

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Soutěž o balíček psích pamlsků BRIT FUNCTIONAL SNACK
 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist