Internetový hobby magazín

Menu

Soutěže

Nejnovější články

Soutěž o 4 x 2 balení psích vitamínových doplňků Brit+

Bře 1302 Autor: Redakce

brit vitaminyKvalitní výživa a vyvážený příjem vitamínů je důležitý nejen pro zdraví člověka, ale i pro vitalitu domácích mazlíčků. K růstu, vývoji, udržení zdraví a dobré kondice potřebuje pes odpovídající příjem živin. Používáním kvalitního krmiva a vhodných výživových doplňků můžete dopřát svému čtyřnohému parťákovi zdravý a dlouhý život.

BRIT+ HERBAL IMMUNITY

Vitamínový doplněk stravy pro dospělé aktivní psy obsahující extrakt z třapatky nachové a ženšenu, které pozitivně stimulují imunitní systém psa. Navíc působí svými protizánětlivými antioxidačními účinky a zlepšuje tak fyzickou kondici vašeho miláčka. Třapatka nachová obsahuje látky, které stimulují imunitní systém psa, v období zvýšené zátěže a náchylnosti k onemocněním a celkově podporují jeho vitalitu. V kombinaci s protizánětlivými extrakty z ženšenu podporuje odolnost a stabilní zdraví psa.

BRIT+ ARTHRO-MATRIX HIP & JOINT SUPPORT

vitaminy britSpeciální kloubní výživa obsahující zdroj glukosaminu zelené mušle, zdroj chondroitin sulfátu a MSM – žraločí chrupavky. Zelené mušle rodu Perna jsou zdrojem glukosaminu, který je součástí pojivových tkání psa a kloubních chrupavek a zmírňuje bolestivost kloubů. Žraločí chrupavky jsou zdrojem chondroitin sulfátu, jež synergicky působí s glukosaminem, pozitivně ovlivňuje mobilitu zvířete zpružněním kloubní chrupavky a je základem pro tvorbu dalších proteoglykanů chrupavky.

BRIT+ COAT & SKIN CARE

Doplněk stravy obsahuje kombinaci omega 3 a omega 6 mastných kyselin pocházejících z přírodních zdrojů, kterými jsou pupalkový, lněný a lososový olej. Složení těchto přírodních olejů podporuje růst, kvalitu a třpyt srsti a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Využitá kombinace polynenasycených omega-3 a omega-6 mastných kyselin z pupalky dvouleté, lněného semínka a lososového oleje pomáhá zlepšovat zdraví pokožky a kvalitu srsti psa. K tomu přispívá i přítomný zinek, který se účastní biosyntézy mastných kyselin.

BRIT+ MULTIVIT CHEWS WITH ALOE VERA

Žvýkací multivitaminové tablety s obsahem aloe vera jsou vhodným potravinovým doplňkem pro psy se zvýšenou potřebou živin. Vhodné např. pro březí a kojící feny, pro psy ve stresu se zvýšenou tělesnou aktivitou i pro psy po operačním zákroku. Pozitivně působí na fyzický i psychický stav psů. Podle podložených poznatků je Aloe vera zdrojem protizánětlivých a antioxidačních látek, které mají pozitivní vliv na hojení ran a stav psa po stresové zátěži.

Soutěžíme o dvě balení od každého ze čtyř nových vitamínů Brit+

S námi můžete jeden z doplňkových preparátů pro psí zdraví vyzkoušet. Soutěžní otázka zní:

Mezi výhody Brit klubu nepatří:
a)      Věrnostní program 5+1 zdarma
b)      Poradna veterináře, odborníka na výživu a kynologa
c)      Narozeninový kalendář domácích mazlíčků

Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail: soutez@prima-receptar.cz, nejpozději do středy 13. 03. 2013

brit vitamins

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

 
<<Říj 2023>>
PÚSČPSN
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist