Internetový hobby magazín

Menu

Zahrada

Nejnovější články

Sníh na zahradě: Kreativní nápady, jak ho využít, které potěší dospělé i děti

Pro 2306 Autor: Claudie Kornelová

Se sněhem přichází nejen radost ze zimních radovánek, ale také možnost využít tento bílý pokryv ve prospěch své zahrady. Místo toho, abyste jen čekali na jeho roztání, proč nevyužít sníh na zahradě nějakým kreativním a zábavným způsobem? Zde je několik nápadů, jak ho využít.

sníh

Využijte sníh zábavně. Zdroj foto: Pixabay.com – Anja

Vytvořte sněhovou sochu

Sněhové sochy jsou klasikou a nabízejí nesčetné možnosti pro kreativní vyjádření. Můžete vytvořit sněhového muže, zvíře, nebo abstraktní sochu. Zapojte rodinu nebo přátele, a společně si užijte tvorbu sněhového umění, které bude skutečnou ozdobou vaší zahrady.

Vytvořte sněhovou zahrádku

Představte si svou zahradu jako bílou pláň, kterou můžete proměnit v kouzelnou, sněhovou zahrádku. A proto neváhejte a vytvořte sněhové rostliny, kytky nebo stromy. Pro větší efekt můžete použít barvenou vodu a vytvářet barevné obrysy na svých sněhových květinách.

Vytvořte sněhový labyrint

Pro milovníky výzev může být vytvoření sněhového labyrintu fascinujícím projektem. Vytvořte komplexní cesty, které povedou návštěvníky vaší zahrady na malé dobrodružství. Pro dodatečný efekt můžete použít lucerny nebo svíčky, které labyrint dokonale osvětlí, jakmile se setmí.

Vytvořte sněhový bar nebo stůl

Proč neuspořádat piknik na sněhovém stole místo tradičního pikniku na louce? Postavte sněhový bar nebo stůl, kde si můžete užívat teplé nápoje a venkovní občerstvení. Přidejte pohodlné polštáře a deky pro ještě větší pohodlí.

sníh

Sněhový bar potěší jak děti, tak dospělé. Zdroj foto: Pixabay.com – Sharon Ang

Vytvořte ledový altán

Pokud máte dostatek sněhu, zkuste postavit ledový altán nebo malý sněhový přístřešek. To vytvoří zajímavý prostor pro setkávání s rodinou nebo přáteli a nabídne vám ochranu před větrem a sněhem.

Vytvořte sněhový nábytek

Pro milovníky venkovního posezení může být vytvoření sněhového nábytku zajímavým projektem. Vytvořte sněhové lavice, židle a stůl. Můžete dokonce vytvořit sněhový krb nebo ohniště pro zimní grilování.

Osvěžte svou zahrádku iglú

Máte dostatek sněhu na vytvoření většího projektu? Zkuste postavit sněhové iglú nebo malý ledový stan. To může být nejen zábavným projektem, ale i zimním útočištěm pro děti nebo relaxačním místem pro dospělé.

Vytvořte sněhový tunel nebo skluzavku

Pro děti (a i dospělé) může být vytvoření sněhového tunelu nebo skluzavky vzrušujícím dobrodružstvím. Vytvořte svah ze sněhu a na něm vybudujte tunel nebo skluzavku, která dodá zimním radovánkám nový rozměr.

Ať už si užíváte tvorbu sněhových soch, stavbu sněhového baru nebo jednoduše relaxujete v ledovém altánu, sníh na zahradě může přinést nekonečné možnosti zimní zábavy a radosti.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist