Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Silvestrovský tip: limitovaná edice Bohemia Sektu

Pro 1626 Autor: Redakce

Výrobce sektů ze Starého Plzence přichází na závěr roku s limitovanou edicí nejoblíbenějšího tuzemského sektu Bohemia Sekt demi sec. Ta vznikla ve spolupráci s ambasadorkou Terezou Maxovou. „Tereza Maxová Collection“.

tereza maxova„Pro příznivce našeho šumivého vína Bohemia Sekt demi sec jsme chtěli letos připravit něco výjimečného. Limitovaná edice „Tereza Maxová Collection“ bude tedy nejen příležitostí pořídit si nevšední láhev, kterou si budete moci nechat na sváteční chvíle, ale je
i stylovým dárkem pro vaše blízké,
“ uvádí k novince marketingový ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Martin Fousek.

Na vzhledu limitované edice se podílela ambasadorka Tereza Maxová. „Černozlaté ztvárnění láhve vyjadřuje eleganci a noblesu, které jsou s Bohemia Sektem neodmyslitelně spojeny, zlaté stuhy pak tajemství a radost z dárku,“ popisuje Tereza Maxová.

V šumivém víně Bohemia Sekt demi sec se snoubí jemně polosuchá chuť a svěží středně plná květnatá vůně. Již více než 40 let se vyrábí sekundárním kvašením francouzskou metodou Charmat z kvalitních bílých vín. Ta jsou do základního cuvée vybírána pečlivě podle originální receptury a tak si tento sekt zachovává svou osobitou chuť. Bohemia Sekt demi sec se hodí nejen pro slavnostní příležitosti a výjimečné chvíle, ale je také skvělým doplňkem k ovocným salátům, sýrům či dezertům.

Doporučená cena: 139 Kč

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist