Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Sháníte litinu, měď či jiné barevné kovy?

Říj 1702 Autor: Redakce

V samoobsluze ani v domácích potřebách na ně nenarazíte – tak na koho se obrátit, když máte zájem o maloobchodní nebo velkoobchodní odběr? Ať už sháníte litinové polotovary, měď nebo jiné barevné neboli neželezné kovy, pomohou vám odborníci ze společnosti UCB Technometal. Ucelená nabídka produktů, příznivé ceny, rychlá expedice zboží a individuální přístup ke všem zákazníkům vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

medene draty

Spolupracujte s významným evropským dodavatelem

Společnost UCB Technometal se na trhu s litinou a barevnými kovy pohybuje přes 20 let. Postupem času se zařadila k nejvýznamnějším obchodním společnostem svého druhu a od roku 2006 je součástí skupiny United Cast Bar. V současné době jde o jednoho z největších dodavatelů kontinuálně lité litiny v České republice a na Slovensku.

Stěžejní činností skupiny UCB Group je výroba litinových profilů, ovšem za pozornost stojí také distribuce neželezných kovů. Do této skupiny patří všechny kovy kromě železa, tedy například hliník, olovo, cín, zinek, nikl a měď. Barevné kovy nachází využití v případech, kdy jsou vlastnosti železných kovů nevyhovující.

UCB Technometal nabízí prostřednictvím e-shopu produkty z mědi (kruhové měděné tyče, čtvercové a obdélníkové měděné profily), mosazi (různé varianty mosazných tyčí) a několika typů bronzu (cínového, hliníkového a olověného).

kovove trubky

Nakupují jednotlivci i velké podniky

Kdo je typickým zákazníkem společnosti UCB Technometal? O sortiment jeví zájem velkoodběratelé (tzn. průmyslové provozy, výrobní podniky apod.), ale také jednotlivci, kteří materiály využívají při kutilství nebo práci v menších dílnách.

Chcete-li se o litinových profilech a produktech z barevných kovů dozvědět více, pokračujte na www.unibar.cz. V e-shopu najdete technickou specifikaci veškerého sortimentu. S výběrem vám vždy ochotně poradí kvalifikovaná zákaznická podpora.

kov trubky

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist