Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Ruční nářadí a potřeby pro kutily i řemeslníky

Zář 1221 Autor: Redakce

eshop cbnNejsme tak bohatí, abychom mohli kupovat levné věci. My jsme ale názoru, že pokud víte, kde nakupovat, nemusíte ani za kvalitní zboží zaplatit zbytečně mnoho. Právě dnes jsme se zaměřili na obchody s ručním nářadím. Asi už vám také pomalu, ale jistě dochází, že levné nářadí z hobbymarketů nebo dokonce supermarketů se nemůže s tím značkovým vůbec měřit. Pokud tedy chcete nářadí s dlouhou životností a za ceny, které vás příjemně překvapí, podívejte se spolu s námi do e-shopu cbn.cz, kde najdete všechny nezbytnosti přehledně řazeny do několika kategorií.

Velmi nás zaujala také soutěž pro všechny zákazníky, která trvá až do konce září. Vyhrát můžete hodnotné ceny, což samozřejmě potěší. Vánoce se nezadržitelně blíží a dámy jistě začnou brzy přemýšlet nad dárky pro své drahé polovičky. Asi se shodneme na tom, že vybírat dárky mužům není nic jednoduchého. Pokud ale máte doma kutila, obdarujte ho kvalitním nářadím různých značek, jako je Knipex a podobně.

knipexTi znalejší z vás jistě pochopili, že zmiňovaný e-shop nenabízí nářadí jen a pouze pro domácí kutily, ale také do profi dílen, pro instalatéry a podobně. V pestré nabídce tedy najdete i brusné kotouče, řezné, diamantové či lamelové kotouče značky Rottluff, kabelové nože, instalatérské kleště a podobně.

A že máte strach, že nakoupíte něco nevhodného? I zde máte možnost bez udání důvodů do čtrnácti dnů zboží vyměnit nebo vrátit. Pokud navíc plánujete větší nákup, budete mít poštovné od částky 1321 Kč zadarmo. Pro malé nákupy můžete využít i služby uloženky. Pak je možné vyzvednout si zboží osobně v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové nebo Olomouci.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist