Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Robotický automatický vysavač Fun Beat

Dub 1026 Autor: Redakce

robotický vysavač funbeatProtože se nám množily dotazy na robotický vysavač Fun Beat, přinášíme Vám více informací o tomto revolučním řešení pro úklid domácnosti. Robotický vysavač Vám ušetří spoustu času, protože ho řídí inteligentní jednotka, takže vysavač pracuje rychle a efektivně.

Podstatou tohoto užitečného přístroje je automatický úklid domácnosti v době, kdy nejste doma vč. automatického dobíjení, protože se po ukončení úklidu vysavač sám vrátí do nabíjecí základny. Tento robotický vysavač je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, se zvířaty, alergiky, i starší a méně pohybliví lidé. Rovněž ho ocení velmi zaměstnaní lidé, kterým úklid domácnosti během své nepřítomnosti vyhovuje. Podtrženo sečteno ho ocení každý, kdo chce více času na rodinu, přátele a záliby. Současně však budete mít doma stále uklizené podlahy. Podle množství nečistot na podlaze stačí pouze jednou za několik dní vysypat koš na nečistoty a vysavač je opět připraven.

Robotické vysavače Fun Beat mají i přes špičkové technické parametry a bohaté příslušenství vynikající poměr cena/výkon a jejich cena se pohybuje mezi 6 – 7. tis. Kč. . V současné době má každý možnost pořídit si tohoto „robotického pomocníka“, které ho si zamiluje celá rodina. Seznam prodejců a možnost zapůjčení robotického vysavače, stejně jako odpovědi na další otázky naleznete na www.funbeat.cz.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Robotický automatický vysavač Fun Beat
 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist