Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Revoluce ve stojatých vodách kloubních přípravků

Lis 1114 Autor: Komerční sdělení

barnysPoslední dobou se u nás v redakci množí dotazy na kloubní přípravek Barny´s Celadrin™.
Zjistili jsme pro vás proto více informací.

Barny´s Celadrin není lék, ale doplněk stravy, nutno však dodat, že světově respektovaný. Pokud si ve vyhledávači zadáme slovo Celadrin najdeme tisíce odkazů z celého světa.
Celadrin™ jako jediný doporučuje vysoká mezinárodní autorita, lékařská Federace při Mezinárodním olympijském výboru  (FIMS) založená už v roce 1928. Pro Celadrin™ je to opravdu prestižní ocenění, protože  FIMS ve své historii nikdy žádný jiný přípravek nedoporučila a Celadrin™ je tedy jediný. Takové doporučení je samozřejmě dobrou zprávou o účinnosti a bezpečnosti Celadrinu.
Kanadská společnost  Barny´s , která uvedla Celadrin na český trh je součástí skupiny Pharmachem laboratories Inc., která je v celé Severní Americe považována za špičku v oblasti farmacie a vývoje.
Tito Kanaďané se u nás zapsali velmi dobře už v minulosti, například v roce 1997 uvedli na trh původně kanadskou značku Proenzi a s ní také první třísložkový přípravek  na  klouby. Proenzi  koncepčně vytvořili, ale hlavně položili základ pro další úspěch značky, dnes už v rukou nového majitele. Ti z nás, kteří máme doma nějakého pejska, se určitě setkali u svého veterináře  se specializovanými  veterinárními přípravky značky Alavis a je toho mnohem více kde se Barny´s, člen kanadské obchodní komory pozitivně angažuje.

Barny´s ve svém reklamním sloganu tvrdí – Nikoliv malý krok, ale velký skok to je nový přípravek na klouby. Byli jsme tedy zvědaví co to vlastně Celadrin obsahuje, protože přípravky na klouby obsahují většinou látky, jako glukosamin, chondroitin sulfát a MSM  a to žádná novinka dnes už není. Nic takového jsme však na krabičce Celadrinu nenašli, jen zmínku o cetylovaných derivátech přírodních kyselin, které ve svém celku tvoří patentovanou látku s názvem Celadrin™.
celadrinCeladrin™ má naprosto jiný mechanizmus účinku než starší generace přípravků s glukosaminem a chondroitin sulfátem.

Má velmi rychlý a přesvědčivý nástup účinku a  to zejména verze ve fialové krabičce (Celadrin EXTRA SILNÝ)

Cena je v lékárnách docela příznivá a pohybuje se dle našeho zjištění zhruba od 320 do 350 korun za balení na jeden měsíc.

Výhoda je v tom, že nikoliv každý jej bude muset užívat dlouhodobě, tedy tak jak často slyšíme – užívejte nejméně dva měsíce a i z tohoto pohledu lze samozřejmě u některých lidí ušetřit.  Na druhou stranu je však logické, že  délka užívání  bude vždy závislá na rozsahu stupně poškození pohybového aparátu. Avšak  první pozitivní účinky by se měly projevit v řádu dnů, nikoliv v řádu měsíců. Mnoho lidí tedy určitě ocení rychlý nástup účinku a pocit jistoty, že si vybrali dobře a věci půjdou správným směrem.
Barny´s Celadrin působí na buněčné úrovni, rychle si najde cílovou tkáň např. zduřelý kloub, namoženou šlachu, či sval.  Barny´s Celadrin tak zefektivní výživu kloubů a to i z běžné, každodenní  stravy.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist