Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Receptář prima nápadů a další hobby pořady

Říj 1304 Autor: Františka Podzimková

Kniha receptar prima napaduDovídáte se rádi nejrůznější tipy a triky na vylepšení vaší domácnosti? Samozřejmě! Žádný učený z nebe nespadl. Máte rádi různé zlepšováky, babské rady, nebo recepty? Pak jste na tomto webu správně. Články jsou většinou zaměřeny na nejrůznější praktické rady, které vám budou nápomocné jak v kuchyni, při kutilství, stavbě domu, zahrádkaření, či čemkoliv jiném.

Pokud hledáte místa, kde můžete čerpat další inspiraci a nové rady, jistě oceníte přehledný popis televizních pořadů, které se právě podobnými tématy zabývají. Na následujících řádcích se blíže zaměříme na pořady Hobby naší doby, Receptář prima nápadů, Rady ptáka Loskutáka a Polopatě.

Hobby naší doby je pořad, který je pravidelně vysílán na kanálu ČT1. Poprvé byl pořad uveden v lednu roku 2011. Pořad je vysílán každou sobotu v 12:25 a novým dílem nás vždy provází Jiřina Bohdalová, trvá vždy necelou půlhodinu. Hobby naší doby se věnuje aktivitám, které mohou naplnit váš volný čas. Tedy různým zájmovým činnostem, které vám působí radost. Může jít například o zahrádkaření – tedy pěstování, sázení, sklízení, dále pak také o nejrůznější sběratelství, zajímavé objevy, nebo jakékoliv jiné kreativní tvoření. Každý díl vám přinese spoustu zajímavých informací. Navíc je vždy doplněn zajímavými radami a postřehy.

prace na zahradce na podzimDalším magazínem tohoto druhu, který je vysílán na kanále České televize, je nový pořad Polopatě. Jedná se o magazín, který se zabývá nejnovějšími módními trendy, právě v oblasti hobby aktivit. Diváky se snaží co nejvíce navnadit na tyto nové metody a alternativy. Spolu se známými osobnostmi, nebo odborníky v oboru, vás pořadem provede Filip Čapka. Premiéra pořadu je pravidelně vysílána každou neděli v 9 hodin. Délka pořadu je cca 40 minut. První díl byl odvysílán tuto neděli dopoledne. Nás nejvíce zaujala reportáž o malinách. Dozvěděli jsme se, že maliník je velmi prospěšný pro ženy v těhotenství a také, jak se starat o maliny plodící na jednoletém a dvouletém dřevě.

V sobotu odpoledne si můžete pustit další dávku nových tipů a triků v 18:05. Tentokrát však na TV Nova. Jedná se o magazín Rady ptáka Loskutáka. Pořad je vysílán již od roku 2001 a neustále je plný zajímavých tipů na bydlení, stavitelství, zahrádkaření, kutilství, vaření a dalších kreativních odvětví. Každý si jistě v každém dílu přijde na své a objeví něco nového, pro co se nadchne. Již od samého počátku vysílání programu jsou moderátory Dalibor a Adéla Gondíkovi. Každý díl je tedy nabitý samým vtipem a pozitivní energií, ale také spoustou očividně reklamních reportáží.

receptar podzimA samozřejmě i televize Prima má svůj pořad zabývající se hobby aktivitami. V podání Přemka Podlahy, který celý pořad moderuje, se můžete každou neděli kolem poledne těšit na Receptář prima nápadů. Výhodou tohoto pořadu je, že se zaměřuje zejména na otázky a náměty diváků. Takže pokud vás něco zajímá, ale nevíte, kde najít odpověď, neváhejte a zeptejte se. Třeba právě vy budete vybráni a odpověď na vaši otázku bude v některém z příštích dílů zodpovězena. Častým hostem je Václav Větvička, který vždy fundovaně odpovídá na dotazy diváků ohledně neznámých rostlin. Co se nemocí a chorob rýče, je odborníkem na slovo vzatý Jan Kopřiva. Výsadbě a novinkám většinou ze semenářství Vaněk se zase věnuje Ludmila Dušková nebo její dcera Daniela.

Většinu dílů jednotlivých kutilských magazínů najdete ve videotékách na webových stránkách příslušného kanálu. Proto, pokud některý díl propásnete, nezoufejte.

Další motivací mohou být nejen neustále nové tipy a rady, ale také zajímavé soutěže o praktické ceny, které se ve vysílání pravidelně objevují. Proto bedlivě sledujte každé vydání, ať vám něco neuteče! Ostatně spousta soutěží probíhá i na našem hobby magazínu a také na našem Facebookovém profilu.

V některém z dalších článků vám představíme pořady pro začínající i pokročile kuchaře.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist