Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Prodáváte byt? Nebuďte na to sami!

Zář 1911 Autor: Komerční sdělení

Když se rozhodnete prodat svůj byt, většinou netušíte, co všechno tento rozsáhlý proces obnáší, ani to, jaká rizika na vás číhají. Jak zajistit, aby vše proběhlo hladce?

prodej nemovitosti

Informace jsou základ

Nejspíš to první, co uděláte, bude zjištění cen nemovitostí v okolí. Získáte tak alespoň zběžné povědomí o tom, za kolik můžete svůj byt prodat a jaká je ve vaší lokalitě nabídka nemovitostí. K tomu, aby byl prodej bytu úspěšný, vám ale jen tyto informace stačit nebudou. Musíte vše pěkně nafotit, dát si práci s inzercí, mít čas na prohlídky a komunikaci s případnými zájemci. K tomu vás čeká vyřizování na úřadech, návštěvy kanceláře právníka a mnoho dalších povinností, o kterých třeba ještě ani nevíte. I proto je moudré přizvat k prodeji solidního a profesionálního partnera, který všechny tyto úkony zvládne za vás a navíc zná možná rizika a umí se jim vyhnout.

Realitní kancelář vám tak pomůže ušetřit mnoho starostí a postará se o vše potřebné včetně kvalitní inzerce vašeho bytu.

Spolehlivý partner

Moderní technologie posunuly nejen trh s realitami na jinou úroveň, a tak má zájemce k dispozici veškeré informace na jedno kliknutí na internetu. Online katalog nemovitostí k prodeji usnadní hledání, případný kupec si v pohodlí svého domova nebo kanceláře prohlídne váš byt a zjistí vše potřebné. Na prohlídku se pak objedná u makléře, takže vás nemusí trápit žádné zbytečné čekání nebo neustálé telefonáty. Při uskutečnění prodeje se pak makléř postará o zajištění právnických služeb, kvalitní smlouvu a také o minimalizaci rizik při placení. Nemusíte se tak obávat toho, že naletíte nepoctivému kupci a místo peněz z prodeje budete muset řešit nepříjemnosti.

Spolehnout se na realitní kancelář a svěřit jí prodej svého bytu je rozhodnutí, které vám ušetří mnoho času, energie a také nervů.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist