Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Přírodní produkt Zlaté pastilky pomůže při bolestech v krku

Úno 1328 Autor: Redakce

zlate pastilkyVýtažky léčivých bylin a další přírodní složky obsahující účinné alkaloidy, silice, třísloviny a další látky jsou čím dál tím častěji součástí léčivých substancí. Je to logické, lidé nechtějí své tělo zatěžovat dalšími syntetickými látkami a v mnoha případech mají přírodní substance stejnou i lepší účinnost než synteticky vyrobené léky. Navíc přírodní látky tělo mnohem lépe snáší.

V přírodní medicíně se používá třeba hřebíček, zázvor, šípek, lípa a mnoho dalších.

Nejenom v zimním období mnoho lidí trápí bolesti v krku, kašel a nachlazení. Antibiotika selektivně působí proti některým bakteriím. Navíc jejich užívání negativně působí například na střevní mikroflóru. Nadužívání antibiotik má za důsledek vznik rezistentních bakteriálních kmenů. 

Pomoc hledejte v přírodě

Bolest v krku ale v mnoha případech zapříčiňují virové nákazy. Proto lze v mnoha případech a hned při počátku obtíží problém zvládnout díky zcela přírodním Zlatým pastilkám. Pastilky obsahují několik účinných složek, jako je plod tropického stromu Canarium, kanária, z čeledi burseraceae, který působí příznivě při potížích s dýchacími cestami a je znám svými antiseptickými účinky. Navíc tlumí bolest.

EukalyptusDalší účinnou složkou je květ Lonicera japonica česky pojmenovaný Zimolez japonský, patřící z čeledi caprifoliaceae, který se používá v tradiční čínské medicíně jako lék nejenom proti bolestem krku, ale také proti kašli a při horečce. Další běžnou složkou, kterou obsahují nejenom některé pastilky proti bolestem v krku je mentol, který pochází z nati máty peprné z čeledi lamiaceae.

Mentol a jeho estery se používá nejenom pro své antiseptické a anestetické vlastnosti, ale působí i protizánětlivě. Další součástí Zlatých pastilek je eukalyptový a anýzový olej, který pochází z Pimpinella anisum, česky Bedrník anýz, patřícího do čeledi apiaceae. Eukalyptus pomáhá při rýmě a zánětech dutin, anýz zlepšuje odkašlávání a napomáhá rozpouštění hustého hlenu. Plod momordika někdy nazývaný Buddhovo ovoce, je plod popínavé rostliny Siraitia grosvenorii z čeledi Cucurbitaceae, který stimuluje imunitní systém a působí proti bakteriálnímu i virovému napadení.

Zlaté pastilky pro každého

cucaci pastilky Aby byla dodržena receptura z čistě přírodních látek, jsou pastilky slazeny třtinovým cukrem a není použit aspartam, sacharin ani jiná umělá sladidla. A kde se dají zlaté pastilky sehnat? Zkuste se zeptat ve vaší lékárně. Pokud neuspějete, může je lékárník snadno objednat. Můžete je používat i preventivně, pro osvěžení dechu a při problémech s namáhanými hasivkami. To je ostatně běžná praxe u zpěváků z ČR i SR.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Přírodní produkt Zlaté pastilky pomůže při bolestech v krku
  • Kamila 18.11.2014 (09:11)

    Já jsem si oblíbila pastilky Herbalmed, které jsou bylinné a stojí za to! sedí mě a kašel je zachvíli fuč.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist