Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Příprava chutného espressa s Catler ES 8011 SE je radost!

Říj 1604 Autor: Redakce

Catler ES 8011 SEKaždý milovník kávy by měl vědět o historii a přípravě svého oblíbeného nápoje, co nejvíce. Lze ji připravovat na mnoho způsobů a tím vyhovět rozdílným chuťovým nárokům spotřebitelů. Nenechte se ochudit o rituální aspekt vaření výborné domácí kávy a naučte se ji připravovat tak, jak ji máte rádi v oblíbené kavárně a vychutnejte si ji kdykoliv během dne. S automatickým kávovarem Catler ES 8011 SE bude espresso vždy lahodné a krémové.

Příprava kávy musí být obřad. A obřadem je nejen v pražírně, kavárně, ale i pro co nejlepší zážitek se musí stát i doma. Přitom nemusíte absolvovat ani žádné speciální baristické kurzy. Stačí, pokud si pořídíte ten pravý kávovar. V případě, že milujete chuť pravé italské kávy, tedy espressa, máte vyhráno. Na trh se právě dostala novinka společnosti Catler. S kávovarem ES 8011 SE máte jistotu, že káva vám za všech okolností poskytne skutečný gurmánský zážitek. Klíčem k dosažení dokonalé chuti v každém šálku je originální systém nízkotlakého předspaření a konstantní teplota vody během extrakce. Během tohoto kroku přípravy kávy se do cedníku dostává voda pod tlakem přibližně 2 až 4 bary. Díky tomu káva nabobtná, přičemž se z ní uvolní aroma a chuť. Při následném plném tlaku, tak dochází ke skutečně rovnoměrné extrakci. Konstantní teplotu vody během tohoto procesu zajišťuje elektronický systém regulace teploty (PID kontrola).

espresso

Pozvěte přátele a vychutnejte si s tímto domácím kávovarem intenzivní kávový požitek přesně tak, jak jej máte rádi. Pro získání toho nejlepšího z černých zrnek vybavil Catler kávovary integrovaným systémem ohřevu vody Thermocool, který zahřeje vodu na vámi zvolenou hodnotu. Voda pro extrakci tak bude mít vždy nastavenou teplotu, i když jste před tím například napěňovali mléko nebo jen napouštěli horkou vodu. Zbytková voda po pěnění mléka nebo výdeji vody je automaticky uvolněna do odkapávací misky. Nemůže tak nikdy dojít ke spálení kávy v sítku a namletá káva se ještě lépe mísí s horkou vodou a vytváří intenzivní aroma.

Pokud se v oblasti přípravy kávy necítíte jako odborník, zcela jistě vám pomůže přibalený průvodce s mnoha praktickými informacemi, například o ideálním tlaku či teplotě vody. Jen tak dosáhnete kýženého efektu – ideální chuti kávy. Obsluhu kávovaru ještě více zjednoduší i praktická pomůcka pro zarovnávání kávy v sítku nebo funkce suché kávy pro snadné vyjmutí kávové sedliny z filtru s minimálním obsahem vody. Potřebu čištění kávovaru po nějaké době připomene světelný indikátor Clean Me.

A nezapomínejte. Příprava a vychutnání kávy se musí stát požitkem, nikoliv rutinou. Jen tak dosáhnete uvolnění i chvílí spokojenosti. Je to váš okamžik. Nebojte se experimentovat a vychutnejte si naplno tento okamžik s šálkem malého zázraku ve svých dlaních. A právě pro tyto účely byl odborníky a předními baristy zkonstruován kávovar Catler ES 8011 SE, který může být váš za 15 790 Kč.

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist