Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Pracovní oděvy nejen pro kutily

Lis 1120 Autor: Redakce

pracovni odevPracovní oděvy jsou nezbytností nejen pro zaměstnance, ale také pro běžné kutily. Pracovní rukavice využijete na zahradě, stejně jako v dílně. Chrání ruce před nepříznivými vlivy počasí, ušpiněním, ale také poraněním. Ovšem pokud vykonáváte například stavební práce, je pro vás pracovní oblečení, ale také pracovní obuv doslova nezbytností.

Mnoho zaměstnavatelů se totiž řídí přísnými bezpečnostními pravidly, která pracovní oděv, obuv, rukavice a v některých případech také helmu, vyžadují během celé pracovní doby. Zde už nejde jen o bezpečí při práci, ale také možné kázeňské postihy zaměstnance.

Kde nakupovat pracovní oděvy?

lekarnySamozřejmě že na Internetu. Zde totiž seženete pracovní oděvy a pracovní pomůcky za mnohem lepší ceny, než nabízejí kamenné obchody. Díky reálným fotografiím a dlouhým popiskům nakoupíte pracovní oděvy bez problémů online, z pohodlí vlastního domova. My jsme za vás vyzkoušeli služby našeho předního dodavatele pracovních oděvů a dalších nezbytností. Jedná se o společnost Manutan, která nabízí krom pracovních pomůcek, vše pro kancelář, sklad i dílnu. Součástí sortimentu je také nábytek vhodný do dílny a samozřejmě také lékárny a autolékárničky.

Byli jsme mile překvapení vstřícným přístup ke každému zákazníkovi. Firma navíc disponuje vlastním moderním logistickým zázemím v Ostravě. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete využít služeb call centra, které vyřídí všechny vaše dotazy ohledně zboží, objednávek a obchodních poptávek. Velkou výhodu shledáváme také v tom, že si zboží můžete vybrat online prostřednictvím e-shopu nebo prostřednictvím tištěného katalogu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist