Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Olivovník pomůže ke zdravému krevnímu tlaku

Lis 1105 Autor: Komerční sdělení

olivovnikPotíže s krevním tlakem trápí okolo 25% dospělé populace. Je to daň za dnešní pohodlný způsob života. Ačkoli víme, že bychom měli žít zdravě, většina z nás má své rezervy. Mezi nejčastější nešvary, kterými se proti zdravému životnímu stylu dopouštíme, je málo pohybu a fyzických aktivit, kouření, pití alkoholu, špatné způsoby stravování včetně nadměrného solení, stres a nedostatek odpočinku.

Pomoc z přírody

Ve chvíli, kdy zjistíme, že náš tlak není tak úplně v normě, je první cestou k nápravě změna způsobu života. Kromě pohybu, úpravy jídelníčku, vynechání cigaret a alkoholu, nabízí pomocnou ruku i příroda. Vědci přišli na to, že na snížení krevního tlaku blahodárně působí olivy a také listy olivovníků. Lépe řečeno látka oleuropein, která se nachází v Olivovníku evropském.

Oleuropein podporuje udržení zdravé hladiny krevního tlaku a také krevní cirkulace a cévního tlaku.

Listy olivovníku mají navíc i antioxidační účinky, takže pomáhají chránit organizmus před poškozením volnými radikály a přispívají k zachování správné hladiny cukru v krvi.

Vyzkoušejte OptiTensin

Oleuropein si můžete nyní dopřát díky přípravku OptiTensin. Jde o novinku na našem trhu, kterou vyrábí společnost Walmark.

optitensinV jedné tabletě je tak vysoká koncentrace oleuropeinu, jež odpovídá více než 5 litrům olivového oleje!

Doplněk stravy OptiTensin je vhodný pro všechny osoby s hraničním krevním tlakem – tedy tlakem vyšším než 120/80. Odborníci ho dále doporučují i lidem s potížemi s cholesterolem nebo zkrátka všem, kteří chtějí pečovat o své srdce. OptiTensin není vhodný pro osoby s nízkým tlakem. Je k dostání v lékárně.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Zář 2021>>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
události
Spolupracujeme:
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist