Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Nejlepší nápady pro rychlou a kvalitní manikúru

Pro 2003 Autor: Komerční sdělení

Víte, co je naše tajné potěšení? Jednou za tři týdny odložíme veškeré záležitosti stranou a uděláme si čas na nádhernou manikúru! Inspiraci hledáme na sociálních sítích nebo na stránkách časopisů. Trendy vzory, motivy a barevné odstíny by měly ladit s naší náladou i oblečením. To vše se možná na první pohled zdá kapku složité, ale nenechte se zmást: snazší už to být nemůže! Až si přečtete o 5 nápadech na rychlou a atraktivní manikúru, jistě nám dáte za pravdu.

lak na nehtyKvalitní laky na nehty nalezete na https://makeup.cz/categorys/23453/. Na výběr je široká škála barev a odstínů. Jistě si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Třpytky na nehty. Třpyt je nejrychlejší, nejoriginálnější a nejoblíbenější nápad na manikúru. Můžete s ním pokrýt celý nehet nebo jen jeho část. Třpyt můžete kombinovat s různými barvami a jejich odstíny. Stačí jen trochu fantazie a vaše nehty budou zářit!

Minimalist nails aneb tečky na nehtech. Dotter je speciální nástroj pro manikúru, který snadno vytváří malé nebo větší tečky na jednom nebo na všech nehtech. Tečky jsou opravdu jednoduchý, ale nádherný design, který vytvoříte rychle a bez námahy. Experimentujte s barvou teček, jejích umístěním na nehtové ploténce a velikostí.

Barevné chaotické akcenty. Na nehtech vypadají jako ledabylé, ale velmi stylové umělecké tahy štětcem. Kromě toho si zde se můžete pohrát s barvou a vybrat si paletu odstínů, které budou odrážet vaši náladu. Mimochodem, tento nehtový design můžete kombinovat s třpytkami i tečkami. Skvěle vypadají umělecké tahy s palmovými listy v černé barvě.

Design s nápisem. Nálepky na nehty nejsou jen trendem nehtového designu, ale také způsobem sebevyjádření. Určitě najdete hesla, která chcete ukázat celému světu. Motivační věta, vyznání lásky nebo originální varianta s potiskem novin… A co si vyberete Vy?

Manikúra s fólií. Design pro odvážnou ženu, která se nebojí experimentovat. Nehty získávají zajímavý a atraktivní vzhled během pár minut. Tuto krásu můžete pokrýt topem jak s lesklým, tak i matným finišem. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, manikúra s fólií vypadá obzvlášť originálně.

Jsme si jistí, že v našem mini výběru jste našli ideální design nehtů právě pro sebe!

lak na nehty

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist