Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Naučte se používat gril efektivně

Čvc 1203 Autor: Redakce

O grilování toho na našem webu bylo napsáno mnoho. Pokud i přesto nemáte dostatek inspirace a na grilu chcete stále připravovat další a další pochoutky, zkuste kurz grilování, který probíhá pod vedením dvou zkušených šéfkuchařů, kteří Vás do grilování zasvětí dokonale. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a navíc jsou veškeré suroviny součástí ceny kurzu (900 Kč).

Kurz začíná vždy v 17.hod a trvá 4-5 hodin. Za tu dobu si sami vyzkoušíte přípravu jídel na některém z několika grilech Weber. Vyzkoušet si můžete gril Weber plynový i na dřevěné uhlí.

Krom přípravy surovin a samotného grilování, můžete nakonec všechny ty dobroty ochutnat. A co je pro vás připraveno?

Na kurzu grilování si pod odborným dohledem vyzkoušíte přípravu čtyř-chodového menu. Jako předkrm se naučíte připravovat Quesadillu plněnou grilovaným kuřecím masem a sýrem, vepřové Satay z krkovice s arašídovou omáčkou. Jako hlavní jídlo je připravena ryba. Příprava ryby na grilu chce určitou zkušenost, a tu právě na kurzu grilování získáte. Pak své hosty oslníte uzenou máslovou rybou s grilovanou jarní cibulkou. Jako příloha se výborně hodí pečený brambor a skandinávská omáčka. Druhou alternativou hlavního chodu může být vepřové karé se zeleninou, grilovaná bageta s čerstvými bylinkami.

Nejen předkrmy a hlavní jídla můžeme připravovat na grilu. Žádné menu se neobejde bez sladké tečky-dezertu. K němu můžete podávat ledovou i klasikou kávu. Naučíte se nachystat grilované broskve Amarettini s karamelovým přelivem.

O možnostech přihlášky do kurzů se informujte na webu grilykrby.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist