Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Narozeninové dárky, které nikoho neurazí

Čvc 2226 Autor: Komerční sdělení

Vybrat narozeninový dárek může být někdy pořádný oříšek. Ne vždy máte hlubší vztah s oslavencem, nebo se s ním naopak znáte dlouho a všechny skvělé nápady jste si vystříleli už v předchozích letech. Jakým narozeninovým dárkem rozhodně nikoho neurazíte?

narozeninove darky

Kniha

Znáte obdarovaného pouze krátce a nevíte, co mu donést na narozeninovou oslavu? Zkuste mu dát knihu. Tou rozhodně nic nezkazíte, a pokud si dáte trochu práci s malým průzkumem, snadno zjistíte i oblíbený žánr oslavence. Díky tomu vám výběr knihy půjde o něco snáz. Na druhou stranu, jestliže vám pozvánka dorazila na poslední chvíli a vy zrovna nemáte čas ani prostor narychlo zjišťovat oblíbeného autora vašeho hostitele, zkuste se podívat na seznam bestsellerů. S některou z nejčtenějších knih také rozhodně zabodujete.

Robotický vysavač

Robotický vysavač je poněkud dražším dárkem. Uvítá ho zejména vaše maminka, sestra, partnerka nebo babička. A pokud některá z dam dokonce vlastní domácího mazlíčka, pak se s robotickým vysavačem rozhodně trefíte do černého. Poradí si jak s chlupy, tak i s prachem, drobky a dalšími nečistotami. Mnoho robotických vysavačů lze propojit s mobilním telefonem, takže je lze zapnout, zatímco budete ještě sedět v kanceláři. Stejně tak u nich můžete aktivovat automatický program vysávání v konkrétní čas. Obdarovaným navíc zůstane více času pro odpočinek a zábavu, a tím jim uděláte radost nejvíc.

Voucher

Voucher je další z možných darů, kterým snadno oslavenci vykouzlíte úsměv na tváři. A že máte z čeho vybírat. Můžete vybrat dárkový poukaz na návštěvu oblíbené restaurace, kina, divadla či wellness centra. Stejně tak lze koupit voucher na masáž či kosmetiku nebo na bezpočet zajímavých kurzů. A pokud vám nevadí se krapet plácnout přes kapsu, pořiďte obdarovanému dárkový poukaz na víkendový pobyt v lázních, na horách nebo v některém ze zajímavých českých měst.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist