Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Najděte si svůj nový domov na výstavě BYDLENÍ, nové projekty

Bře 1301 Autor: Komerční sdělení

21.-24.3. 2013 v PVA Expo Praha – Letňany

bydleni logoVýstava Bydlení – nové projekty jako tradičně spojuje přehled možností pořízení nového Bydlení, o kterém uvažuje i díky tlaku na ceny a dostupnosti způsobů financování stále více lidí. Prezentace svých nejdůležitějších projektů tak předvedou na výstavě přední developeři, atraktivní nabídku domů a bytů představí realitní kanceláře. Nabídku pak doplní ucelený přehled způsobů financování projektů vlastního bydlení či poradit se s odborníky. Nově se budou moci informovat i o službách domácnostem, jakou jsou správy nemovitostí, úklidové služby nebo dodavky energií, o jejíž nabídku byla výstava v tomto roce rozšířena. Součástí výstavy je i zajímavý doprovodný program.

Výstava Bydlení – nové projekty si klade za cíl informovat návštěvníky uceleně o nabídce bydlení a služeb především v Praze a Středočeském kraji. Oproti jiným způsobům prezentace, například internetu, má výstava nespornou výhodu ve faktu, že nabízí návštěvníkům možnost získat informace přímo. Nejen porovnat jednotlivé nabídky na jednom místě, ale zjisti a vybrat si tu pro ně nejvhodnější. Přímá komunikace vystavovatele a návštěvníky.

Vstupenka zdarma

Mediálním partnerem veletrhů je také náš webový portál Príma receptář. Proto jsme pro naše čtenáře nachystali speciální nabídku. Pošli na mail redakce@prima-receptar.cz nějaký svůj zahrádkářský, rukodělný či kutilský úspěch/výtvor a dostaneš zdarma vstupenku na veletrh For Habitat a všechny souběžně probíhající veletrhy (platí pro prvních 50 soutěžících).

A kdo tedy na letošním veletrhu Bydlení představí svou nabídku?

bydleni vystava prahaTěžištěm výstavy samozřejmě i v letošním roce zůstávají významní developeři a realitní kanceláře, například Geosan Development, Ekospol, Metrostav Development, YIT Stavo, Design Development nebo JRD a další. Finanční instituce budou zastupovat mimo jiné Modrá Pyramida nebo Wüstenrot stavební spořitelna. Tento seznam samozřejmě není konečný. Mezi vystavovatele naleznete i firmy z oboru služeb.

Nová spojení

Změnou oproti předchozím ročníkům je také soubor veletrhů, jejichž je Bydlení nově součástí. Bydlení nové projekty s výstavami FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, FOR OFFICE A FOR GREENERY, vzniká jedinečná přehlídka nabídek pro styl a kvalitu bydlení. Díky synergiím všech akcí, které se ve stejném termínu na výstavišti v Letňanech uskuteční, vám stačí jedna vstupenka patná pro všechny tyto akce.

Přijeďte do Letňan

bydleni vystavaNovinky výstavy Bydlení – nové projekty tvoří z akce profesionální platformu pro nabídku všech služeb, které se týkají pořízení vlastního bydlení. Díky atraktivním změnám, které pořadatel výstavy oznámil, zaznamenává výstava Bydlení – nové projekty největší změny ve své historii. Návštěvníci budou moci využít komfortu dopravy metrem, jehož stanice Letňany leží hned vedle výstavního areálu, případně velkokapacitního parkoviště v případě dopravy automobilem.

Těšíme se na vaši návštěvu
Na akce zve M.I.P. Group a.s., organizátor Bydlení, nové projekty

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist