Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Montované domy z keramického betonu: rychlé a energeticky úsporné bydlení

Dub 1315 Autor: Komerční sdělení

Uvažujete-li o stavbě domu a chcete bydlet pokud možno co nejrychleji a bez starostí, je ideální volbou stavba domu na klíč, kterou provede odborná firma. Rychlost výstavby zase pomůže zajistit stále oblíbenější technologie montovaných domů…

Pokud nad touto variantou výstavby uvažujete, podívejte se na výhody 21 typových  montovaných Domů jedním tahem, které jsou vyrobeny z pevného keramického materiálu (LiaporBetonu). Oproti montovaným dřevostavbám mají nepoměrně vyšší životnost a díky keramickému materiálu garantují příjemné vnitřní klima stejně jako cihlové domy. Keramické dílce mají navíc výborné tepelné i akustické izolační vlastnosti. Technologie je již léty a stovkami zákazníků prověřená. Zahrnuje minimum mokrých procesů, takže do domu se budete moci nastěhovat okamžitě po jeho dokončení.

Základová deska

Základovou desku standardně realizuje společnost Dům jedním tahem (DJT). V případě vašeho zájmu si ji však můžete zrealizovat sami, resp. za pomoci jiného dodavatele.

Montáž 1. podlaží

Když je základová deska hotová, dopraví společnost Dům jedním tahem na místo stavby velkoformátové dílce vyrobené přesně podle projektu, ve kterém jste před zahájením výroby mohli provést celou řadu úprav (posunutí příček, oken, změnu vnitřní dispozice apod.). Montáž velkoformátových dílců 1. podlaží za asistence jeřábu a týmu zkušených zaměstnanců DJT trvá pouhý 1 den.

Strop a schodiště

Položení prefabrikované stropní konstrukce a usazení schodiště se odehrává během 2. dne stavby. 3. stavební den následuje zmonolitnění stropu a technologická přestávka, která obvykle trvá 5 dnů.

Montáž 2. podlaží

Po vytvrdnutí zmonolitňovací vrstvy může stavba pokračovat montáží stěn 2. podlaží, které budou v den montáže dopraveny na stavbu. Na konci 4. stavebního dne tak bude hotové usazení stěn 2. podlaží.

Hrubá stavba

5. den stavby následuje jen zalití styků stěn a kontrola hotové hrubé stavby, která je připravena k předání.

Pro zájemce, kteří chtějí stavět svépomocí, nabízíme možnost převzetí stavby již ve fázi hrubé stavby a zbytek stavby si mohou zrealizovat podle svých časových a finančních možností.

Dům k dokončení

Po dokončení hrubé stavby se může pokračovat s realizací krovu, střechy, komínu, výplněmi stavebních otvorů apod. Střecha se u DJT standardně řeší kompletním střešním systémem Bramac s originálním příslušenstvím, střešními okny Velux a okapovým systémem Bramac  StabiCor.

Standardním vybavením DJT jsou také bílá plastová okna s izolačním dvojsklem a bílé plastové vchodové dveře s bezpečnostním kováním.  Zákazník si podle svých představ může vybrat provedení dekoru výplní a barvu střešního systému.

 Stavba ve fázi „dům k dokončení“ bude hotová za 2 měsíce.

Dům jedním tahem si můžete nechat také postavit do této fáze a dokončovací práce provést sami. Ty budou díky technologii DJT snazší. Máte připravené veškeré rozvody již z výroby, ušetříte na čas i peníze na omítkách, protože vám stačí jen stěrka. Pokud jste si vybrali patrový dům, je v ceně zahrnuto již schodiště atd.

Dům na klíč k nastěhování

Pokud chcete ve stavbě dále pokračovat se společností Dům jedním tahem, čekají váš dům v příštích 4 měsících veškeré dokončovací práce. Dům stačí dovybavit jen kuchyňskou linkou, svítidly, nábytkem a 6 měsíců od zahájení stavby se tak můžete bydlet v novém, energeticky úsporném domě.

VIDEO ZE STAVBY DOMU JEDNÍM TAHEM

Ať se rozhodnete pro stavbu hrubé stavby, domu k dokončení či domu na klíč, můžete si být jisti, že se společností Dům jedním tahem vás čeká vstřícné a férové jednání.

  • Můžete navštívit probíhající stavby i již hotové domy a promluvit si s jejich majiteli.
  • Můžete nahlédnout do výroby Domů jedním tahem.
  • Můžete si vybrat z 21 typových projektů  a nechat si některý upravit dle svých představ.
  • Nepřeplatíte ani korunu nad rámec smlouvy. U DJT neexistují žádné vícenáklady.
  • Termíny jsou u DJT závazné – stavba bude k převzetí v termínu, jaký si před zahájením stavby určíme ve smlouvě.

Pro více informací navštivte web www.dumjednimtahem.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Montované domy z keramického betonu: rychlé a energeticky úsporné bydlení
  • Alexander GREGUŠ 6.11.2014 (14:31)

    Dobrý deň.Vaša prezentácia ma veľmi zaujala hlavne z pohľadu využitia inej technológie než tehál, kvádrov a sendvičov. Mám záujem o stavbu domu – bungalovu podobného stavbe typu IRIS.Pošlite mi prosím kalkuláciu stavby na kľúč, príp. ak by bolo možné položkovite – základová doska, hrubá stavba, holodom – na komplet s využitím štandartných materiálov. Ďakujem a teším sa na vašu odpoveď. Ing.Alex.Greguš, Hronské Kľačany

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist