Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Mini bylinková zahrádka na každý balkon

Bře 1418 Autor: Redakce

mini zahradka na balkonPoužívat čerstvé bylinky se i v našich kuchyních rozšířilo natolik, že snad v každém druhém supermarketu můžete celoročně koupi bylinky v květináčích. Jistě mi ale dáte za pravdu, že jejich chuť a vůně se s těmi vypěstovanými doma vůbec nedá srovnávat. Díky unikátní novince-pojízdné mini zahrádce, můžete bylinky pěstovat i na minimálním prostoru!

Hlavní výhodu vidíme v jednoduchosti provedení. Mini zahrádka se dodává jako stavebnice. Složit ji můžete kdekoliv tak, abyste bylinky měli vždy po ruce.

Celou stavebnici tvoří pevná základová deska s bočními podpěrami. Opravdu pevné truhlíky s miskami jsou pevně uloženy na základně, takže nedojde k jejich posunutí či pádu. Prohýbání nenastane ani po několika letech užívání na přímém slunci. Celý set je vyrobený z nárazuvzdorného a mrazuvzdorného, 100% recyklovatelného materiálu a jeho celkový rozměr je 80x74x73 cm. Už věříte, že jde o zahrádku na opravdu každý balkon?

Je jasné, že při vaření nemůžete odbíhat daleko. Pro snadnou manipulaci je celá nosná deska vybavena 6 pevnými  pojezdovými kolečky.

Set je dodáván v rozloženém stavu s montážním návodem. Celý postup montáže vidíte názorně na videu.

Máte strach, že se o bylinky nebudete umět starat?

garden palisadaTento typ zahradničení zvládne opravdu i malé dítě. Krom pojízdné zahrádky koupíte zeminu a sazenice nebo semínka bylinek, ale klidně i jiné zeleniny, nebo oblíbených kytiček. Zahrádka je opatřena zásobníkem na 9 litrů vody, takže odpadá i každodenní starost o blaho rostlinek. Klidně můžete odjet na chatu a rostlinky budou bujet dál, protože každý truhlík má vespod pevnou misku na vodu. Misky mají dobře přístupné otvory pro zálivkovou vodu.

Jistě oceníte také odkládací prostor v zadní části sestavy. Ten je určen pro zahradní nářadí, hnojivo či konev na zalévání. Každý totiž ví, že rostlinky mají rády vodu „oraženou“, ne přímo natočenou z kohoutku. Co se hnojení týče, poohlédněte se po speciálním hnojivu pro bylinky, které je šetrné a navíc zvýrazňuje chuť a vůni.

Mini zahrádku kopíte v e-shopu s potřebami nejen pro domácnost www.benco.cz

balkonova zahrada

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist