Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Mějte cukr v krvi pod kontrolou

Lis 1104 Autor: Komerční sdělení

Říká se jí epidemie dnešní doby. Ano, jde o cukrovku. Bohužel slovo epidemie potvrzují čísla Českého statistického úřadu. Od roku 1989 u nás přibylo diabetiků dvojnásobně. Zatímco v roce 1989 registrují statistiky 461 785 nemocných, v roce 2009 je to už 788 321 lidí.

Diabetes 2. Typu přitom tvoří přes 90% onemocnění a je dáván do souvislosti s životním stylem. Je daní, kterou si naše tělo vybírá za nadbytek jídla, ustavičný stres, pohodlí bez aktivního pohybu a celkově nezdravý životní styl.

Nebezpečné komplikace

Při onemocnění cukrovkou dochází ke zhoršenému vstupu krevního cukru do svalových a tukových buněk. Následkem je zvýšená hladina cukru v krvi (hyperglykémie).

Dlouhotrvající hyperglykémie vede ke vzniku tzv. pozdních komplikací diabetu jako je například neuropatie, kdy jsou postižena nervová vlákna. Nemocní popisují pocity chladu, brnění, pálení nohou, typická je porucha vnímání tepla či bolesti. Snížené vnímání bolesti a přehlédnutá zranění mohou vést k závažnému poškození končetiny.

Důležitý objev

Významným krokem vpřed k ovlivnění diabetické neuropatie byl objev kyseliny alfa-lipoové a jejich účinků. Kyselina alfa-lipoová vykazuje významnou antioxidační aktivitu. Zasahuje do celé řady procesů látkové výměny a podílí se na schopnosti odstraňovat jedovaté látky z těla. Pomáhá zneškodnit tzv. kyslíkové radikály, což je druh kyslíkové molekuly, která poškozuje tkáň.

Doplněk stravy Dialevel obsahuje kromě vysokého množství kyseliny alfa-lipoové i další prospěšné látky – extrakt ze skořice, který zlepšuje využití glukózy tělními buňkamia chrom, který pomáhá upravovat hladinu krevního cukru a cholesterolu.

Dialevel pomáhá:

  • Regulovat hladinu glukózy
  • Snižovat hodnoty cholesterolu a triglyceridů v krvi
  • Při poruše citlivosti, pálení a brnění v nohou
  • Chránit nervovou tkáň

Chcete si hladinu krevního cukru kdykoliv změřit?

Využijte akční balení Dialevel 60tbl a získejte značkový glukometr za výhodnou cenu. Ušetříte 350 Kč!

dialevel

Doplněk stravy

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist