Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Máte vysoký cholesterol?

Bře 1208 Autor: Komerční sdělení

vysoky cholesterolJe užitečné, nechat si zjistit, jakou hladinu cholesterolu („dobrého“ a „špatného“) a dalších tuků, máte v těle. Přijít na to, že mám „vysoký cholesterol“, je obtížné, protože tento stav nemá téměř žádné příznaky a nemůžeme jej tedy včas zachytit. Jedinou možností je tedy návštěva lékaře.

Vyšetření krve u lékaře Vám zabere jen pár minut a brzy budete vědět, jak na tom se svými hodnotami jste. Vysokým cholesterolem trpí zejména lidé s nadváhou, ale ani štíhlí lidé nejsou v tomto směru žádnou výjimkou. Myslíte-li si, že vzhledem k tomu že jste hubení,  nemůžete mít zvýšenou hladinu cholesterolu, nemusí tomu tak být. Zvýšená hladina cholesterolu v krvi může být totiž dána také dědičnou dispozicí.

Velké riziko představuje „vysoký cholesterol“ hlavně pro infarkt myokardu, ucpávání cév vedoucí k mrtvici, nedokrevnost dolních končetin, zánět slinivky břišní a jiná břišní onemocnění.

Pokud již patříte mezi ty, kteří mají zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi, zřejmě již víte, jaké kroky je důležité přijmout. Základem je dbát o zdravou životosprávu, nepřejídat se a vyvarovat se přílišného požívání alkoholu, cigaret, živočišných tuků. Vhodné je také zvýšit příjem vlákniny (ovoce, zelenina, luštěniny, celozrnné pečivo, ryby). Tímto se Vám podaří minimalizovat riziko vzniku srdečně-cévních onemocnění, která jsou velkou hrozbou a to zvláště pro lidi trpící nadváhou. Kromě správného jídelníčku je třeba pravidelně cvičit (nejlépe jízda na kole, běh, plavání) a to alespoň dvakrát týdně po třiceti minutách.

Pokud se tedy sami budete snažit výrazně ovlivnit svůj „vysoký cholesterol“ změnou jídelníčku a zvýšeným pohybem, je vysoká pravděpodobnost, že snížíte hladinu cholesterolu v krvi a s tím spojené riziko velmi nepříjemných onemocnění.

doplnek stravy proti cholesteroluDalší možností jak bojovat s vysokou hladinou cholesterolu jsou také vhodné doplňky stravy nebo jiné přírodní preparáty. Výborným pomocníkem při těchto obtížích je přípravek CHOLEST-EX. Jedná se o dietetickou potravinu pro zvláštní lékařské účely, která je určena osobám se zvýšenými hodnotami cholesterolu. CHOLEST-EX obsahuje rostlinné steroly takzvané fytosteroly, které jsou podobné cholesterolu a podporují v organizmu látkovou výměnu cholesterolu. Rostlinné fytosteroly jsou proto schopny příznivě ovlivňovat zvýšené hodnoty „špatného cholesterolu“ (cholesterolu LDL) a rovněž celkového cholesterolu.

Důležité upozornění: přípravek může být užíván pouze na základě doporučení lékaře, nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí či farmacie (například lékárník aj.).

CHOLEST-EX je volně prodejný v lékárnách v balení na 14dnů. Pro informace volejte: 800 100 140 nebo navštivte www.vegall.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Máte vysoký cholesterol?
  • Janula 14.7.2012 (23:44)

    @Petra

    Ahoj, já mám s Cholest-exem výborné zkušenosti. Dlouho trpím zvýšeným tlakem i množstvím / tvorbou cholesterolu a jak mi diabetoložka doporučila Cholest-Ex, hladina cholesterolu dost rapidně klesla.. Ale každý musí zkusit sám.. A souhlasím… nestresovat se!!! 🙂 j.

  • Petra 1.4.2012 (10:13)

    Na zvyseny cholesterol doporucuji predevsim jist zdrava, netucna, nesmazena jidla, pohyb, zadne koureni, nestresovat se (pokud to lze 😉 A jako doplnek, ciste prirodni produkt Hlivu ustricnou s rakytnikovym olejem. Me osobne pomohl. Da se koupit v lekarnach nebo pres internet: http://www.vegi.cz/cz/produkt/hliva_ustricna_s_rakytnikovym_olejem

 
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist