Internetový hobby magazín

Menu

Vaše úspěchy

Nejnovější články

Malé radosti našich čtenářů

Bře 1309 Autor: Redakce

rozkvetla radostRozkvetlou radost nám poslala Alena Jelínková.

Dobrý den,
na veletrh bych se šel podívat moc rád. Teda spíš manželka by ráda šla a já bych šel s ní.
Mám-li napsat svůj největší zahradnický úspěch, tak na ten asi ještě čekám – nyní jsem pro svojí malou holčičku dal naklíčit hrách, aby na jaře mohla obírat lusky, tak jsem zvědavý, jestli něco vůbec vyroste 🙂

S podzravem Váš čtenář, Josef Macků

Můj největší zahrádkářský úspěch je můj balkon, zahrádku nemám, tak se vyžívám na svém malém zastíněném balkoně. Zkoušela jsem zde pěstovat různé květiny, ale bohužel balkon je orientován na západ, takže moc sluníčka zde není. Po několikaletém zkoušení květin a rostlin, jsem nakonec našla řešení – lesní rostliny. Přinesla jsem si z lesa různé rostliny, ani nevím jak se jmenují, který se daří ve stínu. A mám vyhráno – sice na balkoně nemám moc kvetoucích květin, ale i tak je přes léto krásně zelený. A o to mám větší radost, když nějaká z rostlin nakonec, třeba jen malým kvítkem vykvete.

Miluše Sirůčková

Dobrý den,
můj největší zahradnický úspěch byl ten, že jsem zvelebila náš zanedbaný vnitroblok domu. Bydlím v Praze, kde je mezi domy vnitroblok, o který se už léta nikdo nestará. Začala jsem zde venčit svého pejska, a pokaždé když jsem zde čekala, než se proběhne, tak jsem něco zvelebila. Tu jsem přinesla z lesa lepší hlínu, okopala zadupanou hlínu, zasadila nějakou květinku nebo rostlinku, co jsem si přinesla z výletu do přírody….  a postupně se začal dvorek proměňovat. A co víc, najednou se začali květiny a nové rostlinky objevovat i u jiných domů. Tak mám z toho radost, stačí málo a okolí je hned hezčí.

S pozdravem, Petra Macků

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Lis 2023>>
PÚSČPSN
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist