Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Luxusní bydlení v Praze

Lis 1321 Autor: Redakce

luxusni bydleniSháníte nové bydlení? Pokud ano a běžně dostupná nabídka bytů vás nudí. Nebo pokud zkrátka nechcete jen tak nějaký byt, jaký má dnes každý, s dnešním článkem jsme tu opravdu přímo pro vás. Dnes se totiž zaměříme na opravdu luxusní byty, které se dostanou pod kůži snad každému zájemci.

Okouzlí vás totiž opravdu přímo na první pohled.

Byty se nacházejí ve velice luxusní rezidenci Rooseveltova. Tento nádherný projekt můžete nalézt v luxusním vilovém prostředí Bubenče v Praze 6. Tato rezidence se nachází na okraji parku Willyho Brandta. Park je opravdu velice krásný a navíc je branou do lesoparku Stromovka. Tyto luxusní byty vám tedy mohou nabídnout velice příjemné bydlení v nádherném a také klidném prostředí.

Co v takto luxusních bytech očekávat?

Bez nadsázky se dá říct, že vám tu opravdu nebude nic chybět. Součástí každého bytu je klimatizace, centrální shoz odpadků nebo také strukturovanou kabeláž. Pokud si rádi zajdete do bazénu, či do sauny, budete zde opravdu nadšeni. Součástí dalšího luxusního vybavení je totiž také 13 metrový bazén, sauna, fitness. Pokud chcete bydlet ve vyšším patře a neradi chodíte po schodech, můžete být bez obav. Každý dům je vybaven výtahem.

podzemni garazSamozřejmostí zde jsou také parkovací místa v podzemní garáži. Pro tuto rezidenci je také samozřejmostí recepce, která je pro vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naleznete zde správce nebo také hospodyni.  Celá rezidence je také velice dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. Od centra je vzdálena pouhých 8 minut a na letiště se autem dostanete do 15 minut. Tato výborná dopravní dostupnost celé rezidence je určitě velké plus, protože každý z nás jistě ocení, když se do centra může přemístit jen do pár minut.

Uvažujete o koupi bytu?

V tomto případě by se vám mohl například líbit byt, pod označením RR2. V tomto bytě si můžete užívat tří ložnic, velkého obývacího pokoje a terasy. V celém bytě jsou vysoké stropy, které na pohled vypadají opravdu krásně. Tento byt disponuje více než 386 m2 obytného prostoru. Již při vstupu do bytu jistě zůstanete omámeni nádhernou vstupní halou. Dále na vás bude čekat nádherný a prostorný obývací pokoj, jídelna a také krásná zimní zahrada.

U každé z ložnic najdete vlastní koupelnu s vyhřívanou podlahou. Koupelny jsou vybaveny zařizovacími předměty značky Grohe a Villeroy & Boch. V již zmiňované zimní zahradě naleznete také velice příjemnou studovnu. Je zde také samostatná prádelna a naleznete zde samozřejmě i velké šatny.  Ovšem to samozřejmě není jediný typ bytu, který se v celé rezidenci nachází. Je zde na výběr celkem ze 4 bytů, které se od sebe liší zejména svou rozlohou. Avšak všechny jsou velice luxusně zařízené a určitě vám zde nebude nic chybět. Celá tato rezidence působí velice luxusním dojmem a bydlení zde je zcela jistě velice příjemné. Není to totiž jen obyčejný byt, ale jde o naprosto jedinečný projekt, který poskytuje nezvyklý komfort všech služeb a také vybavení.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Luxusní bydlení v Praze
  • Michal 10.12.2013 (15:38)

    Také jsme narazili na luxusní byty v Praze. Konkrétně se jedná o bydlení v Praze Modřanech.
    Podle popisu to vypadá na luxusní a energeticky nenáročné byty, přičemž cena není astronomická. Kdo hledá, doporučuji se podívat na oficiální stránky: http://www.kotihyacint.cz/standardy-novych-bytu-praha-12/

 
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist