Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

KVH hranoly

Pro 1204 Autor: Redakce

hranoly kvhDnešním článkem jistě potěšíme všechny šikovné kutily, ale i řemeslníky, kteří pracují se dřevem. Zaměříme se totiž na malo i velkoobchodní prodej čistě čtyřstranně hoblovaných hranolů. Ti znalejší z vás jistě už slyšeli i jejich odbornější název, teda KVH hranoly. Tyto hranoly jsou lepené, tedy většinou napojované, se širokým použitím nejen ve stavebnictví. Vždy vyžadujte lepení nezávadnými lepidly, jako jsou polyuretanová lepidla bez použití rozpouštědel.

Dodavatel konstrukčních hranolů

Dřevěné konstrukční hranoly dodává větší množství společností. Nás ale zaujala nabídka a profesionalita společnosti Artisan DŘEVOPRODEJ s.r.o., která není na našem trhu žádným nováčkem. Tato společnost nabízí své produkty prostřednictvím velmi přehledného e-shopu. Stejně tak ale můžete navštívit některou z devíti dřevoobchodů.

V nabídce najdete nepohledové (průmyslové) hranoly (NSi kvalita) ve standardních velikostech (do max. délky 8m). Není problém ale objednat hranoly na míru, které vám výrazně ušetří práci. Velmi nás zaujala rychlost dodání a samozřejmě také nízká cena, která jde ale ruku v ruce s vysokou kvalitou. Jistě také oceníte, že jsou KVH hranoly dodávány v přírodním stavu. Je tedy jen a pouze na vás, jaký nátěr či mořidlo použijete. Hranoly se tak dají ladit do mnoha odstínů přesně podle vašich požadavků. V nabídce této společnosti najdete také lazurovací barvy. Těmi lze hranoly, ale také palubky, plotovky a podobně ošetřit ihned, nebo po montáži.

Výhody lepených konstrukčních hranolů

kvh hranolyJak jsme již zmínili, hlavní výhodou těchto nepohledových hranolů je především jejich dostupnost, což oceníte jako jednotlivec, i jako menší či větší truhlářská firma. Tyto hranoly jsou  rozměrově stabilní, přesně pravoúhlé s vyspravenými suky a bez velkých smolníků. Velmi variabilní je také využití těchto hranolů.

Zdaleka nejvyhledávanější jsou ale pro náročné konstrukce střech a viditelné konstrukce stropů. Své využití bezesporu najdou i při stavbě dřevostaveb, ale i v oblasti montovaných domů. Pokud se chcete dozvědět více o tvrdosti dřeva, relevantní informace najdete v online encyklopedii zde.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist