Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Kurzy Shamballa 1024, které vede Martin Ospalík

Zář 1319 Autor: Františka Podzimková

Co to vlastně Shamballa 1024 je a kde je možné projít zasvěcením?

Pokud chceme tento systém výstižně pojmenovat, můžeme říct, že se jedná o léčebný systém, který ve své podstatě shromažďuje hned několik energií. Právě díky tomuto unikátnímu spojení se jedná o jednu z nejsilnějších energií vůbec. Prostřednictvím Shambally 1024 snáze pochopíme sami sebe. Projdeme cestou plnou poznání a pochopení. Naučíme se žít ve svém vlastním já. Tato metoda alternativní medicíny je dnes využívána celou řadou léčitelů, terapeutů, masérů, ale i běžných lidí.

shamballa ospalikProč ale Shamballa 1024? Učení Shamballa totiž obsahuje 1024 symbolů. Symboly jsou rozděleny do dalších skupin – tedy 4 stupňů po 256 symbolech. Nemusíte se však bát toho, že si je nezapamatujete. O tom totiž Shamballa 1024 vůbec není. V době zasvěcování je totiž mistr svému žákovi předá telepaticky. Symboly se budou, ve vás jako v žákovi, vyskytovat ve vaší auře. Při tomto systému pracujete s pouhým úmyslem a energií.

Jak nám vlastně Shamballa 1024 může pomoct?

Celkově zkvalitní váš způsob života. Má silný vliv na kvalitu vašeho spánku. Pomůže vám lépe se vyrovnat se stresem, či psychickými problémy. Energie Shamballa však dokáže vyléčit i velké množství fyzických neduhů. Kompletní terapie trvá pouhých 15 minut, takže si na ni najde čas jistě každý.

Martin Ospalík – mistr léčebné energie Shamballa 1024

ospalikMartin Ospalík, jenž je i samotným zakladatelem Esoterické školy Martina Ospalíka, má za sebou dlouholetou praxi. Ze svého přesvědčení a za cílem hledání sama sebe absolvoval mnoho kurzů v oblasti esoteriky a duchovních záležitostí. Jedná se o člověka v této oblasti velmi zkušeného.

Služby, které nabízí, jsou účinné a navíc velmi solidní. Pokud se rozhodnete absolvovat kurz Shambally 1024 na dálku, můžete si vybrat, zda chcete zasvěcovat do jednotlivých stupňů postupně, či zároveň. Pokud se rozhodnete pro alternativu zároveň, čeká na vás velice výhodná cena.

Asi v žádné jiné škole nenajdete tak skvělé podmínky jako u Martina Ospalíka. Všem svým žákům je k dispozici i po absolvování zasvěcovacího kurzu. Můžete mu kdykoliv bezplatně zavolat, či ho zkontaktovat e-mailem. Jak sám o sobě říká, prosazuje totiž heslo, že energie je pro všechny a ne jen výsadou pro bohaté.

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist