Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Kupujete pneumatiky? Mějte se na pozoru!

Kvě 1425 Autor: Redakce

Společnost, na českém trhu působící již 20 let, internetový obchod o 4 roky méně, se za dobu své existence propracoval na absolutní špičku. Řeč je o společnosti, zabývající se prodejem pneumatik – K&K PNEU. Něco o způsobu jejich práce a celkové filosofii firmy se dozvíte na následujících řádcích.

E-shop nutnost dnešní doby!

pneumatikyV dnešní době je pro majitele každé společnosti nezbytností mít při nejmenším webové stránky. Nejsou však všechny e-shopy stejné. V prvé řadě je třeba dbát na serióznost. V nabídce e-shopu je důležité zákazníka informovat pravdivě. A to zejména o tom, jestli je zboží skutečně skladem. Někdy jsou totiž informace mylné a s tím přichází i prodloužení doručovací lhůty.

Serióznost spočívá i ve zveřejnění ceny. Některé e-shopy inzerují pouze cenu zboží a až na samotném konci objednávky se dozvíte, že ještě zvlášť musíte uhradit dopravu za doručení. Proto by zmínka o hrazení dopravy měla být umístěna do fáze před samotnou objednávkou.

Dodávka zboží v odpovídající lhůtě

I přesto, že e-shop Rajpneu.cz navštíví i třeba 200 zákazníků během jediné sekundy, snaží se zaměstnanci vyřizovat objednávky včas. Pro pracovníky společnosti neexistuje výmluva typu: „Zakázka nebyla doručena kvůli vrcholící sezóně.“ Takto to skutečně nefunguje. E-shop se musí sám přizpůsobit jakékoliv situaci. Zákazník s tím nemá v podstatě nic společného. Proto pokud se blíží hlavní vytížená sezóna, je třeba přibrat pracovní výpomoc, nebo vzniklé problémy jinak operativně řešit.

Stojí-li za vámi kamenný obchod, lidé vám víc důvěřují

pneumatikyPrestiž a důvěryhodnost vašeho internetového obchodu mnohanásobně vzroste, pokud bude k e-shopu patřit i kamenný obchod. Kamenná prodejna je hmatatelnou skutečností. Proto pravděpodobně zákazník, který o e-shopu nikdy předtím neslyšel, intuitivně zvolí ten, který má za sebou i kamenný obchod. Značí to to, že e-shop není jen přechodnou záležitostí, ale má za sebou určité zkušenosti a historii.

Každý někdy chybuje, jde hlavně o správné řešení chyb

S určitými riziky, které s sebou nákup přes e-shop přináší se hold musí počítat. Někdy může nastat problém se včasným doručením, jindy se zase jedna ze stran může dopustit chyby. Zákazníkům s občas stane, že objednají jiné zboží, než které vlastně chtěli. Spletou se a objednají jiný typ, velikost atd. Pokud se jedná o schopný a seriózní e-shop, výměna produktu by neměla být absolutně žádný problém. Jindy se může objevit chyba na straně prodejce. Třeba odeslání chybného zboží či něco podobného. Je na zákazníkově uvážení, zda mu stojí za to podstupovat určitá rizika pouze na úkor nízké ceny.pneumatiky

Nehleďte pouze na ceny, věnujte pozornost i datu výroby

Ano, pro většinu zákazníků hraje rozhodující roli cena, za kterou mohou pneumatiky pořídit. Avšak cena by neměla být jediným kritériem. Při výběru pneumatik je důležitá i výdrž, aquaplaning, hlučnost či datum výroby. Pokud máte na datum výroby specifické požadavky, je možné zatelefonovat konkrétnímu pracovníkovi, který vám datum ověří ve skladu. Někteří klienti totiž požadují stáří pneumatik do jednoho roku. Pokud se pro ně zákazník rozhodne, je možné mu zaručit, že přesně tyto pneumatiky mu budou odeslány. Je třeba to pouze zavčasu oznámit, neboť pneumatiky jdou skutečně rychle na odbyt, takž by se reálně mohlo stát, že mezi tím budou prodány jinému klientovi.

Stáří pneumatik nemusí být překážkou

pneumatikyObecně se tvrdí, že pneumatika je nová, do té doby než uplyne 6 let od data výroby. Oficiálně však není vydáno žádné stanovisko, které by zakazovalo používání či prodej starších pneumatik. Životnost pneumatik se dá prodloužit, pokud se o ně pravidelně staráme. Není od věci jednou za čas pneumatiky natřít silikonovým olejem. Tato služba je prováděna pro všechny zákazníky K&K PNEU v kmenových pneuservisech zdarma.

Další obrovskou výhodou je záruka. Zatímco běžně je záruka dvouletá, K&K PNEU nabízí záruku na celé 4 roky od doby prodeje. Více na Rájpneu.cz

  • Kategorie: PR

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvc 2020>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události

Přidat na Seznam.cz

Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist