Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Krevní tlak vás trápit nemusí!

Říj 1126 Autor: Komerční sdělení

Špatná životospráva, stres, nedostatek odpočinku, místo cvičení nebo procházky posezení u kafíčka a cigarety. Když k tomu připočítáte dědičné dispozice a věk nad 35 let, vyjde vám velká pravděpodobnost, že byste do budoucna mohl mít potíže s krevním tlakem. Mnozí lidé o tom, že mají takové potíže, přitom vůbec neví. Nemají totiž většinou žádné závažné komplikace. O to větší je pak překvapení ve chvíli, kdy nás na vše upozorní lékař.

Změňte životní styl

olivaPokud se chcete vyhnout zdravotním komplikacím, zamyslete se nad svým způsobem života. V první řadě si nechte změřit tlak, ať už v rámci prohlídky u svého praktického lékaře nebo pomocí domácího tonometru. Zakoupíte ho v lékárnách nebo v prodejnách zdravotnických potřeb.

Svůj tlak si kontrolujte pravidelně, zvláště pokud se problémy s tlakem vyskytují ve vaší rodině. Jeho hodnoty by neměly být vyšší než 140/90. Snažte se také pečovat o své tělo. Důležité je zachovat si zdravou hmotnost, zvýšit fyzickou aktivitu a omezit alkohol a příjem soli. Vzdejte se také kouření. A pokud pro sebe chcete udělat víc, užívejte pravidelně doplněk stravy OptiTensin.

Pomoc skrytá v olivách

Doplněk stravy OptiTensin od společnosti Walmark je novinkou pro zdravý krevní tlak.

optitensinVyrábí se z extraktu Olivovníku evropského, který obsahuje důležitou složku oleuropein. Tato látka se nachází jak v olivovém listí, tak i v olivách. Oleuropein podporuje udržení zdravé hladiny krevního tlaku a také krevní cirkulace a cévního tlaku.

V jedné tabletě přípravku OptiTensin je tak vysoká koncentrace oleuropeinu, jež odpovídá více než 5 litrům olivového oleje!

OptiTensin je vhodný pro všechny osoby, které mají tlak vyšší než 120/80. Odborníci ho dále doporučují i lidem s potížemi s cholesterolem nebo zkrátka všem, kteří chtějí pečovat o své srdce. OptiTensin není určen lidem s nízkým krevním tlakem a je k dostání v lékárně.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist