Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Keramický gril-zázrak, kde upečete i pečivo

Zář 1301 Autor: Redakce

mini keramicky grilLetní měsíce přímo vybízejí ke grilování. Je to skvělý způsob jak si užít volný čas s kamarády, pobavit se a neřešit běžné problémy. Když se řekne grilování, určitě se již mnohým z nás zbíhají sliny. Jestli vás představa takto stráveného volného času opravdu velice láká, ale bohužel nemáte žádný gril a v jejich výběru opravdu tápete a nevíte, jaký si vybrat, dnešní článek je stvořen přímo pro vás. Základ všeho je totiž mít doma dobrý a kvalitní gril, který bude snadný na úpravu a u kterého nebudete přemýšlet, zda maso raději neupečete na pánvi nebo v troubě.  A protože na našem trhu zdaleka nenajdete jen klasické krbové a otevřené grily, ale také například lávové, vodní a keramické, my si je v seriálu představíme jeden po druhém.  Dnes si představíme skvělý keramický gril. Pro většinu z nás revoluční způsob připravování pokrmů na grilu.

A věřte, že si za chvíli grilování na tolik zamilujete, že od této aktivity nebudete chtít upustit ani na podzim. Keramický gril si můžete představit jako pec. Jídlo se tedy tepelně upravuje v uzavřeném prostoru ze speciální keramiky. Ostatně keramika, která se rozpálí klasickým dřevěným uhlím, rozvede teplo dokonale rovnoměrně a vy nemusíte mít strach, že plameny vaše s láskou namarinované masíčko sežehnou a spálí. Jídlo se totiž do styku s dřevěným uhlím vůbec nedostane.

Existuje mnoho prodejců…

stredni keram grilOpravdu v této oblasti naleznete spoustu firem, které se zabývají prodejem těchto grilů. Z výrobců můžeme například zmínit firmu Monolith. Tato firma se opravdu již dlouhou dobu zaměřuje na výrobu grilů špičkové kvality. Pokud patříte mezi milovníky grilování, tato značka vás určitě neminula. A platí tomu tak i u keramických grilů. Keramické grily Monolith jsou velice uznávány po celém světě a ve světě grilování patří mezi špičku. Gril značky Monolith vám nabízí to nejlepší rozložení teplot po celém povrchu. A co více? U těchto grilů se rozhodně nebudete muset bát, že vám budou hyzdit vaší zahradu. Na výběr máte mnoho variant, které se jednoduše mohou stát i estetickým doplňkem, který všem kolemjdoucím řekne, že si grilování opravdu užíváte.

Proč jsou keramické grily tak výjimečné?

Pokud si pořídíte keramický gril, nemusíte totiž zůstat jen u samotného grilování. Gril můžete využít i na pečení nebo uzení. V keramickém grilu můžete samozřejmě připravovat všechny možné druhy masa. Pro gril nebude problém připravit maso od bílého až po tučné. Problémem pro tento gril nebudou ani ryby. Na keramickém grilu si také velice jednoduše můžete regulovat teplotu grilování. Pokrmy můžete připravovat i při velice nízkých ale i vysokých teplotách. Tímto budete mít zajištěno to, že vaše maso zůstane velice šťavnaté, ale zároveň bude velice dobře propečené.

zelenina na grilovaniGrilovat zeleninu také rozhodně není problém, i po grilování zůstane šťavnatá a její chuť bude přímo dokonalá. Keramický gril vám nabízí možnost jak jednoduše a přesto výborně připravit vaše oblíbené pokrmy. Navíc budete mít jistotu, že nenastane situace, že by vaše maso bylo nedostatečně propečené nebo naopak vysušené. Všem pokrmům zůstane jejich dokonalá a výjimečná chuť. Myslíte, že už to nemůže být lepší? Tak v tom případě čtěte dál. Pokud patříte mezi milovníky pizzy, budete si moci tuto pochoutku v tomto grilu také připravit. Je však vhodné váš gril doplnit o pizza kámen. Tímto krokem si zajistíte bezpečné grilování zcela bez karcinogenních látek. Stále to ale není vše. Keramický gril dokáže upéct i vynikající pečivo ale i buchty. Zkrátka s keramickým grilem, není grilování jen o mase.

Pokud tedy ještě stále nejste vlastníkem žádného grilu, určitě nečekejte a pořiďte si skvělý multifunkční keramický gril.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

2 reakce na Keramický gril-zázrak, kde upečete i pečivo
  • jiřička 24.6.2016 (10:53)

    Rozmýšlím se o koupi tohoto výrobku, či Big greenu EGG v cenové relaci do 40 tisíc. Poraďte, uveďte výhody a nevýhody, děkuji L.J. HK

  • Stapetr 7.11.2014 (01:31)

    Můžu potvrdit, mám tenhle : http://www.bavimevarit.cz/grilovani/big-green-egg-l grilluje perfektně a zpracováním dělá dojem, že mě přežije.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist