Internetový hobby magazín

Menu

PR

Nejnovější články

Jste neustále ve stresu?

Bře 1618 Autor: Redakce

Zkuste hormonální jógovou terapii, která výrazně eliminuje důsledky stresu a dodává organismu zdraví a obnovuje vitalitu. Díky komplexnosti cviků (např. dechové techniky a koncentrační antistresové prvky), které se během celé sestavy provádí, se naučíte zvládat svůj stres a také udržíte hormonální hladinu v harmonii. Za pouhý víkend jste schopni naučit se antistresovou sestavu, která vám pomůže se stresem bojovat. Jednoduše ji pak můžete praktikovat kdekoliv a kdykoliv.

Na otázky našich čtenářů odpovídá Jana Černotová, lektorka hormonální jógové terapie.

joga terapie

Denisa, 42 let

Mám klasické klimakterické potíže. Ráda bych začala cvičit Hormonální jógu, ale nevím, zda není pozdě – nejsem na to už stará?

Jak říkají mudrcové, existují dva dny v roce, kdy nemůžeme dělat nic, jeden se jmenuje včera, druhý zítra. Takže moje odpověď, začněte teď. Jako prevenci by HJT měly cvičit všechny ženy po 35. roku života, ženy s PMS či bolestivým a silným krvácením, ženy v přechodu a ty, kterým se nedaří otěhotnět. Pravidelné cvičení napomáhá k odstranění bolestí, křečí, zadržování vody v těle, psychické lability i migrén. Sestavu pak stačí cvičit třikrát týdně, ovšem jak říká terapeutka, čím častěji cvičíte, tím lepší výsledky samozřejmě pocítíte. Časem si tělo řekne, jak často máte cvičit. Ucelenou a do detailu propracovanou sestavu je potřeba cvičit v celku, v daném pořadí pouhých 30 minut. Jedině tak je zaručena její účinnost na hormonální systém. Terapeutické účinky jsou opravdu velmi silné, techniky vyžadují znalou instruktáž a odborné vedení, proto si vybírejte pouze lektorku certifikovanou Dinah Rodriguez (zakladatelka HJT, která se praxí zabývá přes 50 let).

Kateřina, 31 let

Nedaří se mi zhubnout, mám jojo efekt a trpím změnami nálad. Máte na to nějaký fígl?

Estrogen a progesteron jsou dva hormony, které zodpovídají za ženskou postavu. S jejich úbytkem dochází k metabolickým změnám a ke změnám v ukládání tuků zejména do oblasti břicha, pasu a prsou a navíc typicky se zvyšuje chuť k jídlu. Praktikováním hormonální jógové terapie se zvýší hladiny hormonů a zlepší metabolismus, čímž zharmonizujete vaše emoce. Budete-li se totiž věnovat příliš intenzivnímu tréningu silově zaměřených sportovních aktivit, budete opět vyčerpávat své ženské hormony a nerovnováhu ještě více prohloubíte. Navíc se díky koncentračním technikám naučíte, jak na stres. Soustředěním pozornosti tak zlepšíte svoji paměť i pracovní výkon, a nebudete propadat panice, že nic nestíháte. To určitě vyloudí úsměv na tváři.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

 
<<Čvn 2024>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist