Internetový hobby magazín

Menu

Zvířata

Nejnovější články

Jak posílit pouto s kočkou? Pomocí chutných pamlsků

Srp 2029 Autor: Redakce

I když mnozí považují kočky za náladové samotáře, i ony potřebují společenský kontakt, ať už s příslušníky vlastního druhu nebo s lidskými parťáky. Své přátelství však rozhodně nedávají zadarmo. Jak si tedy získat kočičí přízeň? I v tomto případě platí známé rčení o lásce, která prochází žaludkem.

pamlsky pro kocky

Kočky jsou osobnosti, které si samy vybírají, s kým se spřátelí. Pokud se chcete zařadit mezi jejich oblíbence, musí být společné chvíle pro kočku příjemné. V první řadě je důležité dát mňoukajícímu spolubydlícímu prostor a rozhodně ho nenutit k interakci, o kterou by sám nestál. Kočka si sama řekne, kdy má chuť se s vámi „bavit“. Její motivaci však můžete značně podpořit, pokud se vyzbrojíte chutným úplatkem.

Masová žvýkací lákadla

Nejlepší cestou k utvrzení vzájemných vztahů s kočkou je pamlsek. Ten musí být především pořádně masitý, aby odpovídal fyziologickým i potravním nárokům kočky. Pamlsky z různých druhů masa umožňují najít ten pravý, který se kočce ideálně trefí do chuti a ona jej bude od svého člověka opakovaně vyžadovat. Možnost výběru hned z několika masových kombinací – kuřecí s játry, losos se pstruhem a krůtí s jehněčím – nabízí také nové masové tyčinky pro kočky řady Brit Premium by Nature.

Díky vysokému podílu masa ve složení disponují tyčinky Brit Premium by Nature výraznou masovou chutí, což z nich dělá atraktivní pochoutku pro všechny kočičí mlsouny. Každé balení poté obsahuje tři samostatně balené tyčinky, které si tak zachovávají vůni, měkkost a čerstvost. V kočičích očích tím ještě více nabírají na atraktivitě.

pamlsky pro kocky

Chutně a zdravě

Uspokojit pouze chutě ovšem nestačí. Aby mohlo pouto mezi vámi a vaší kočkou přetrvat co nejdéle, je důležité pečovat také o její zdraví. Receptura nových pamlsků je proto obohacena o taurin, aminokyselinu, která pozitivně působí na ostrost zraku i správnou srdeční činnost. Přidané pivovarské kvasnice zase prospívají kvalitě srsti i drápků a podporují správnou funkci zažívání. Tyčinky navíc neobsahují lepek, možný spouštěč alergických reakcí, ani cukr, který přispívá k obezitě. Můžete je použít ke hře, jako odměnu nebo jako úplatek pro získání pozornosti kočky. Jedná se zkrátka o dobrotu, po které vaše kočka s chutí skočí.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Jak posílit pouto s kočkou? Pomocí chutných pamlsků
  • Žaneta 19.12.2021 (18:19)

    Moje kočka je tedy celkem náročná. 😀 Běžné pamlsky nemusí, má radši sušené maso. Druhá naopak pamlsky ráda má, ale má potravinovou alergii 🙁 Naštěstí jsou na trhu také hypoaler. pamlsky, já nakupuji třeba z eshopu chlupaci, jako bonus je česká výroba. Hlavně to nepřehánět. 🙂

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist